PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Ukončenie sezóny Sobotských ľadových medveďov.

V nedeľu 19. marca Sobotské ľadové medvede slávnostne ukončili sezónu a my sme veľmi radi, že aspoň formou podpory, sme boli pritom. 

Viac ako náš opis, vám o celej akcii povie reportáž, ktorú odvysielala TV Rimava.

Pani Evka,spoluorganizátorka, nám poslala pekné fotografie a krátke zhrnutie akcie. 

"V prvom rade sa Vám chcem v mene klubu poďakovať za krásne vecné dary a aj poukazy ktorými ste značne prispeli k úspešnému ukončeniu Ľadovej sezóny a k zahájeniu otužileckej na Kurinci pri Rimavskej Sobote. Čiapočkami a plaveckými okuliarmi sme odmenili tých najmenších,  ktorý boli najúspešnejší v rôznych súťažiach. Poukazy sme venovali všetkým tým čo sa zapojili do vedomostných súťaží o otužovaní (+ priložili sme iné vecné dary) Dodpelácke neoprénové čiapočky sme tiež rozdelili. Jednu dostal otužilec ktorý sa po 1x odvážil do studenej vody, a nakoľko viac takých nebolo tak sme sa rozhodli že dalšími dvoma odmeníme našich rekordmanov tj. Jozefa - Doda Benka za najviac hodín strávených v ľadovej vode (po sčítaní mu vyšlo skoro 16 hodín čo sú dve pracovné šichty :-) a Riša nášho rekordmana ktorý s nami začal otužovať síce až v novembri ale v Januári v tých najchladnejších dnoch dosiahol svoj osobný rekord 35 minút v ľadovej vode. Ďalšíe poukazy sme rozdali aj niektorým členom ktorý prejavili záujem o nákup vo vašom e-shope. 

Ešte raz ĎAKUJEME PEKNE

Ak ste z okolia Rimavskej Soboty a radi by ste sa nabudúce pridali, neváhajte napísať medveďom na ich facebooku stránku. Určite sa potešia ďalším členom.

Radi sme podporili peknú akciu a tešíme sa na budúci rok. Snáď osobne :) Plutvy.sk, Juraj

Plutvy.sk špecialisti na potreby pre otužilcov a zimné plávanie