PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Freedivingová maska Omer Apnea

 
  • 1 z 4
 

Freedivingová maska so skvelým výhľadom a malým vnútorným objemom.

Dostupnosť Zvoľte variant 5 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
27.5.24 11.6.24
Cena 41,25 € bez DPH
49,50 €    
Značka Omer
Kategória Masky
 

Omer Apnea je freedivingová maska s malým objemom a veľkou šošovkou. Vhodná pre freediverov a spearfisherov, ktorým poskytne skvelý výhľad. 

Veľký zorník umožňuje horizontálny rozhľad až 132° a vertikálny 113°. Sukňa masky je vyrobená z čierneho, hypoalergénneho silikónu, ktorý veľmi dobre tesní, je mäkký, príspôsobivý a pohodlný aj pri dlhšom nosení. Veľmi dobrý tvar sukne umožňuje masku nosiť mužom aj ženám. Nos má špeciálnu povrchovú úpravu pre jednoduché vyrovnanie tlaku. Mikrometrické pracky sú jednoducho a presne nastaviteľné. Popruh masky je rozdvojený, veľmi dobre drží na hlave.

omer-apnea-freedivingova-zrkadlova-maska

Omer Apnea v skratke:

  • maska pre freediverov a spearfisherov
  • veľký zorník poskytuje skvelú viditeľnosť
  • malý vnútorný objem
  • špeciálny povrch nosa uľahčuje vyrovnanie
  • v ponuke aj so zrkadlovým zorníkom
  • čierny alebo hnedý silikón
  • váha 180g

Podobné produkty

Farba (?) Čierna
Maska (?) Jednozorníková
Produkt (?) Masky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Omer, pod značkou Omersub je talianský výrobca harpún a príslušenstva pre začínajúcich i špičkových spearfisherov. Firma bola založená v roku 1970 v severnom Taliansku. Zakladateľ, Valentino Grassi získal počiatočné znalosti i skúsenosti od výrobcu strelných zbraní Beretta, ktorý do firmy vstúpil aj investíciou.

Dnes je značka Omersub synonymom svetovej špičky vo výrobe kvalitných pneumatických i gumových harpún, príslušenstva a výstroja pre spearfisherov a freediverov. Značke Omersub dôverujú milovníci lovu rýb vo viac ako 70 krajinách sveta.