PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Potápačská bója Salvimar Boa SegnaSub

 
 

Salvimar Boa SegnaSub nafukovacie potápačská bója s vlajkou, lankom a oloveným stabilizátorom.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do
24.7.24
Cena 19,42 € bez DPH
23,30 €    
Kód tovaru AP025
Značka Salvimar
Kategória Bóje na potápanie
 

Salvimar Boa SegnaSub je nafukovacia bezpečnostná bója určená potápačom a freediverom na zvýraznenie a označenie ich polohy pod vodnou hladinou počas ponoru alebo tréningu. Bója je taktiež využívaná aj plavcami a šnorchlistami, ktorý signalizujú lodiam a skútrom, kde sa vo vode nachádzajú, a tak zvyšujú svoju bezpečnosť.

Bója Salvimar SegnaSub je vyrobená z kvalitného PVC materiálu, ktorý je odolnejší voči pôsobeniu soli a slnečného žiarenia. Oproti bežne využívaným materiálom je odolnejší aj voči prepichnutiu a oderom. Bója má guľový tvar s priemerom 30cm. Vo vrchnej časti prechádza do kužeľu, z ktorého plynulo vychádza vlajka. Nafukuje sa veľmi jednoducho - ústami, cez ventil s poistkou. Súčasťou je dlhé lano s dvoma plastovými karabínkami - jeden koniec sa pripevňuje o bóju a druhý o potápača. Veľkou výhodou Salvimar SegnaSub je olovený valec pripevnený o lanko. Zabezpečuje lepšiu stabilitu bóje na vodnej hladine, a to aj pri sinejšom vetre alebo vlnách.

BÓJA SALVIMAR BOA SEGNASUB:

  • bezpečnostná bója pre potápačov a freediverov
  • určená na zvýraznenie polohy vo vode
  • kvalitný PVC materiál
  • odolnejšia voči soli aj slnku
  • sýte jasné farby
  • guľový tvar s priemerom 30cm
  • vyvýšený kužeľ s vlajkou
  • stabilizačné olovo 
  • dlhé lano
  • jednoduché nafukovanie

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Zakladatelia talianskej značky Salvimar sa od roku 1962 aktívne podieľali na zlepšovaní a inovovaní množstva produktov sesterských značiek, až sa v roku 2010 rozhodli vytvoriť samostatnú značku, ktorú dnes poznajú milióny ľudí po celom svete. Značka Salvimar je hlavne u freediverov a spearfisherov dobre známa, a to práve kvôli vysokej kvalite a funkčným vlastnostiam produktov. U výrobcu Salvimar je každý produkt navrhnutý špecializovaným interným tímom vývojárov, ktorí okrem kvality dbajú aj na využívanie najmodernejších postupov výroby s ohľadom na životné prostredie. Väčšina produktov Salvimar je vyrábaná priamo v talianskom Casarza Ligure.

salvimar-oficialny-distributor-na-slovensku-plutvysk

Plutvy.sk od roku 2020 značku Salvimar hrdo reprezentujú u nás, na Slovensku. Prinášame vám množstvo produktov na freediving, spearfishing alebo na otužovanie a zimné plávanie, ako napríklad neoprénové rukaviceponožky či plavky. V prípade akýchkoľvek otázok sú vám k dispozícii naši školení a skúsení kolegovia na predajni Plutvy.sk alebo telefonicky na čísle +421 944 90 90 04.