Milí zákazníci, naša predajňa je otvorená v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Pri vašej návšteve vás prosíme o dodržiavanie aktuálnych opatrení.

Dámsky plavecký neoprén Speedo Tri Comp TC-16 Thinsuit

 
 • 1 z 4
 

Dámsky neoprén na triatlon a plávanie. Vhodný na plávanie v jazere, mori alebo bazéne.

Dostupnosť Zvoľte variant Vypredané Vypredané
Variant
Cena 154,17 € bez DPH
185 €    
Značka Speedo
Kategória Neoprény na otvorenú vodu a triatlon
 

Speedo Tri Comp TC-16 Thinsuit je tenký neoprén vhodný pre triatlonistov a plavcov, ktorí hľadajú neoprén na plávanie na v jazerách, riekach alebo v mori. Je ideálnym spoločníkom v chladnej vode. Vďaka optimalizovanému vyhotoveniu a ideálnej hrúbke materiálu neoprén pomáha:

 • minimalizovať odpor vody
 • zvýšiť výkon a vztlak plavca
 • chrániť pred chladom a tepelne izolvať

Neoprén je vyrobený s dôrazom na kvalitu a pôžitok pri plávaní. Je vyrobený z najpokročilejšieho neoprénu YAMAMOTO Y39, ktorý ponúka potrebný vztlak a flexibilitu. Pomáha plavcovi minimalizovať odpor vody, a drží telo v ideálnej hydrodynamickej polohe. Redukuje tak únavu spôsobenú zlou plaveckou polohou. Napomáha plavcovi k lepšej polohe tela a tým aj k silnejším záberom.

Neoprén má nízkoprofilový golier, ktorý je hydrodynamický, neškrtí a zamedzuje zatekaniu vody pod neoprén. Najnižšie možné trenie vo vode zaisťuje aj povrchová úprava SCS COATING, ktorá vytvára hydrofóbny povrch a maximalizuje vašu rýchlosť. Neoprén je v čiernej farbe s farebnými prvkami. Zapínanie je na chrbte.

Speed Tri-Comp v skratke:

 • tenký plavecký neoprén z dielne Speedo
 • vyrobený z 2 mm hrubého Yamamoto 39 neoprénu
 • vhodný na triatlon a plávanie na otvorenej vode - more, rieka, jazero...
 • lepené švy pre minimalizovanie zatekania
 • nízkoprofilový golier neškrtí a zamedzuje vniknutiu vody pod neoprén
 • povrchová úprava SCS Coating vytvára hydrofóbny povrch a znižuje odpor pri plávaní
 • zapínanie je na chrbte a hravo ho zvládne aj sám plavec

velkostna-tabulka-speedo-tri-comp-th-16-thin-suit-damsky-neopren-plutvy-sk-2

Čo je to Yamamoto 39?

SCS Yamamoto 39 je označenie jedinečného neoprénu, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre profesionálnych plavcov, ktorý je výnimočný svojim spracovaním. Čím je výnimočný? 
 
 • Mimoriadne nízky odpor - Neoprén má špeciálne spracovaný povrch, ktorý odpudzuje vodu.
 • Flexibilita a lepší komfort - Neoprén je predtvarovaný a poskytuje lepší komfort. To taktiež zaručuje bezproblémový rozsah pohybu pri plávaní. Rozsah pohyblivosti je až o 7-krát vyšší ako u bežných neoprénov a rozdiel je cítiť už pri obliekaní a pohybe na suchu.
 • Vysoká termoizolácia - Vďaka jeho úprave má až o 40% lepšie termoizolačné vlastnosti ako bežný neoprén. Udržuje telo v teple a tak zvyšuje výkon,
 • Nízka hmotnosť - Vďaka svojim hydrofóbnym vlastnostiam, neoprén neabsorbuje vodu a tak je ľahší.

plavecky-neopren-speedo-thinsuit-pre-damy-plutvy-sk

O výrobcovi:

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.

obchod-speedo-plutvy-sk

 

Podobný produkt

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Š Avatar autora neoprén Speedo 21.4.20 09:09
do akej teploty vody o chráni telo pred chladom?
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.