Milí zákazníci, svoju objednávku si môžete osobne vyzdvihnúť v predajni Plutvy.sk, Šusteková 45, Petržalka v pracovné dni od 8:30 do 17:00.

Triatlonový neoprén Speedo Tri Comp

 
Novinka
 • 1 z 8
 

Pánsky triatlonový neoprén. Vhodný pre triatlonistov a plaveckých nadšencov, ktorí si chcú predĺžiť plaveckú sezónu.

Dostupnosť Zvoľte variant Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Variant
Môžeme doručiť do
18.3.21 18.3.21 18.3.21 18.3.21 18.3.21 18.3.21
Cena 262,50 € bez DPH
315 €    
Značka Speedo
Kategória Neoprény na otvorenú vodu a triatlon
 

Speedo Tri Comp je triatlonový neoprén vhodný pre triatlonistov a plaveckých nadšencov, ktorí si chcú predĺžiť plaveckú sezónu. Vďaka optimalizovanej konštrukcii a umiestneniu rôznych hrúbok neoprénu pomáha:

 • minimalizovať odpor
 • zvyšuje výkon a vztlak
 • ponúka potrebnú tepelnú izoláciu
 • poskytuje potrebnú flexibilitu, pre čo najlepší plavecký výkon

triatlonovy-neopren-speedo-tri-comp-v-obchode-plutvy-skNeoprén je vyrobený s dôrazom na kvalitu a pôžitok pri plávaní. Je vyrobený z neoprénu YAMAMOTO Y39, ktorá poskytuje maximálny vztlak, čo pomáha plavcovi minimalizovať odpor vody a drží telo v ideálnej hydrodynamickej polohe. Váš výkon je tak vzýšený a únava tela spôsobenú zlou plaveckou pozíciou redukovaná.

K správnej polohe napomáhajú aj premyslene umiestnené vztlakové panely na bokoch a stehnách, ktoré regulujú polohu tela a pomáhajú plavcovi plávať flexibilne a bez veľkej námahy. Flexibilita neoprénu je zabezpečená systematickou kombináciou niekoľkých hrúbok materiálu. Vaše telo je tak chránené pred chladom, a rozsah pohybu neobmedzený. 

Neoprén má príjemný nízkoprofilový golier, ktorý neškrtí. Najnižšie možné trenie vo vode zaisťuje povrchová úprava SCS COATING, ktorá vytvára hydrofóbny povrch a maximalizuje vašu rýchlosť.

Neoprén je v čiernej farbe so zelenými prvkami. Zapínanie je na chrbte.

Speed Tri-Comp v skratke:

 • plavecký neoprén z dielne Speedo
 • vhodný na triatlon a plávanie na otvorenej vode
 • kombinované šitie rôznych hrúbok neorpénu pre maximálny výkon a výbornú tepelnú izoláciu v chladnejších vodách
 • nízkoprofilový golier neškrtí a zamedzuje vniknutiu vody pod neoprén
 • povrchová úprava SCS Coating vytvára hydrofóbny povrch a znižuje odpor pri plávaní
 • zapínanie na chrbte
 • k dispozícii v čiernej farbe s výraznými zelenými prvkami pre väčšiu viditeľnosť

velkostna-tabulka-speedo-tri-comp-plutvy-sk


*SCS Yamamoto 39 je označenie jedinečného neoprénu, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre profesionálnych plavcov, ktorý je výnimočný svojim spracovaním. Čím je výnimočný? 
 
 • Mimoriadne nízky odpor - Neoprén má špeciálne spracovaný povrch, ktorý odpudzuje vodu
 • Flexibilita a lepší komfort - Neoprén je predtvarovaný a poskytuje lepší komfort. To taktiež zaručuje bezproblémový rozsah pohybu pri plávaní. Rozsah pohyblivosti je až o 7-krát vyšší ako u bežných neoprénov a rozdiel je cítiť už pri obliekaní a pohybe na suchu.
 • Vysoká termoizolácia - Vďaka jeho úprave má až o 40% lepšie termoizolačné vlastnosti ako bežný neoprén. Udržuje telo v teple a tak zvyšuje výkon
 • Nízka hmotnosť - Vďaka svojim hydrofóbnym vlastnostiam, neoprén neabsorbuje vodu a tak je ľahší.
 • Vysoká odolnosť - Neoprén je veľmi trvanlivý a odolný voči oderu, vďaka čomu má dlhšiu životnosť

obchod-speedo-plutvy-sk

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.