Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime OP ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Polosuchý šnorchel Scubapro Escape

 
  • 1 z 4
 
Šnorchel od výrobcu Scubapro vás osloví maximálnym komfortom pri šnorchlovaní alebo potápaní.
Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné 7 dní Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 23,75 € bez DPH
28,50 €    
Značka Scubapro
Kategória Šnorchle
 

Šnorchel Scubapro Escape pozostáva z polosuchého nadstavca, ktorý bráni vniknutiu vody, z trubice väčšieho priemeru, ktorý uľahčuje dýchanie, z pružného vrapovaného spojenia, ktorý umožňuje jednoducho odsunúť trubicu od tváre, keď šnorchel nepotrebujete a z ergonomického náustka, pre maximálny komfort. V spodnej časti šnorchla sa nachádza výdychový ventil, pre ľahké prečistenie trubice a odvádzanie vniknutej vody do trubice.Scubapro Escape moderný šnorchel pre potápačov za výbornú cenu, Plutvy.sk

Šnorchel Scubapro Escape ponúka:

  • Polosuchý, bezpečný šnorchel,
  • dýchacia trubica s väčším priemerom,
  • anatomický, silikónový náustok,
  • výdychový ventil v najnižšom možnom bode,
  • odnímateľný úchyt na potápačskú masku,
  • šnorchel je v modrej, čiernej, priehľadno-čiernej a žltej farbe.

Naše hodnotenie: Scubapro Escape je polosuchý šnorchel pre rekreačných a pokročilých potápačov, vyrobený z kvalitných, odolných materiálov (kombinácia polyuretánu a silikónového náustku). Escape sa veľmi pohodlne nosí, je mäkký, ohybný, anatomicky tvarovaný s odnímateným úchytom a výdychovým ventilom. Veľmi komfortný, moderný šnorchel.

scubapro-plutvy

Farba (?) Čierna, Modrá, Žltá
Šnorchel (?) Polosuchý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk