Šnorchel Cressi America

 
Tip
 
Cressi America, je kratšia dýchacia trubica s veľkým vnútorným priemerom, navrhnutá pre freediverov a rybárov.
Dostupnosť 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
9.11.21
Cena 12,92 € bez DPH
15,50 €    
Značka Cressi
Kategória Šnorchle
 

Šnorchel Cressi America je stredne dlhá dýchacia trubica s veľkým vnútorným priemerom navrhnutá špeciálne pre potreby freediverov a spearfisherov.

Anatomický tvar bez ostrých kriviek dobre kopíruje hlavu a neprekáža pri potápaní. Trubica je vyrobená z flexibilného, odolného PVC materiálu a náustok z mäkkého silikónu, ktorý je otočný, môžete ho upraviť do správneho uhla pre pohodlné a dlhodobé užívanie.

Naše hodnotenie: Veľmi pohodlný šnorchle s veľkým vnútorným priemerom a výborným prúdením vzduchu je určený predovšetkým pre nádychové potápanie a spearfishing (rybolov), no dobre využiteľný i pri potápaní a šnorchlovaní.

Podobný produkt

 • freedivingovy snorchel cressi corsica modry Tip EG268550
  Šnorchel Cressi Corsica
  10 dní
  Cressi Corsica je špičkovo prepracovaný šnorchel pre hĺbkové potápanie a...


  Ušetríte: 2,05 € (–10 %)

  17,95 €
Šnorchel (?) Mokrý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.