Potápačská maska Aqualung Infinity

 
  • 1 z 5
 

Potápačská maska s bočnými priezormi a dvojitým silikónovým tesnením.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Variant
Cena 46,25 € bez DPH
55,50 €    
Značka Aqualung
Kategória Potápačské masky
 

Aqualung Infinity je veľká potápačská maska s bočnými priezormi z optického polyméru, ktoré poskytujú ešte väčší prehľad pod vodou. Dizajn kopírujúci kontúry tváre poskytuje široké zorné pole a zároveň malý vnútorný objem

Silikónová lícnica je flexibilná a dobre sa prispôsobuje každej tvári. Dvojité tesnenie zabezpečuje ešte lepšie prilnutie k pokožke nositeľa a minimalizuje možnosť zatekania do masky. Remienok masky je vzadu rozšírený, čím zabezpečuje pohodlie a stabilitu počas nosenia. K maske je upevnený kardanovým kĺbom, ktorým je možné otáčať v štyroch smeroch

Maska Infinity v skratke:

  • potápačská maska so širokým zorným polom
  • malý vnútorný objem
  • 2 hlavné zorníky z tvrdeného sklad
  • 2 bočné zorníky z polyméru
  • pohyblivé kardanové spony pre uchytenie remienka
  • jednoduché a rýchle nastavenie popruhu
  • vhodná pre potápača aj šnorchlistu

Naše hodnotenie: Maska s moderným dizajnom a zorníkmi blízko pri tvári poskytuje výborný výhľad a široké periférne videnie. Napriek týmto kvalitám si zachováva nízky vnútorný objem, čo ocenia najmä potápači. Flexibilné upevnenie a jednoduché ovládanie pohodlného remienka sú ďalším príjemným bonusom.

Podobný produkt

Farba (?) Biela, Čierna, Modrá, Oranžová, Strieborná
Maska (?) Dvojzorníková
Produkt (?) Masky
Typ tváre (?) Stredne široká, Široká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Aqualung je známy francúzsky výrobca potápačskej výbavy, potápačských setov a dýchacich prístrojov. Názov Aqualung prvý krát predstavil svetu Jacques-Yves Cousteau, potápač, ekológ, prieskumník a spolutvorca potápačského prístroja s otvoreným okruhom.

V našej ponuke nájdete najmä plutvy, masky, šnorchle, šnorchlovacie sety a ďalšie príslušenstvo, ktoré Aqualung vyrába s kombináciou kvalitných materiálov a neustálej technologickej inovácie. S výrobkami Aqua Lung si s ľahkosťou a pôžitkom vychutnáte krásy vodných športov.