Neoprénový oblek Agama Funky 3 mm

 

Veľmi elastický a pohodlný dlhý neoprén Agama Funky vhodný na potápanie či vodné lyže.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 79,17 € bez DPH
95 €
Značka Agama
Kategória Neoprénové obleky na potápanie
 


Neoprénový oblek Agama Funky bol novinkou sezóny 2014. Má nový moderný dizajn a strihom, ktorý skvelo sedí. Vyrobený zo superstretch 3 mm neoprénu vďaka čomu je veľmi elastický a extrémne pohodlný. Tento materiál sa veľmi dobre prispôsobuje na tele a funguje ako "druhá koža". Predný diel je vyrobený z hladkého neoprénu, čo umožňuje výborný pohyb. Obliekanie a vyzliekanie uľahčuje zips umiestnený na zadnej strane. Má pogumované aplikácie na kolenách.

  • 3mm superelastický neoprén
  • zip je všitý na chrbáte
  • na predný diel je použitý hladký neoprén
  • kolená chránené proti opotrebeniu

Agama Funky je vhodný na potápanie do teplých vôd alebo na vodné športy ako kiteboarding či vodné lyže do chlandješích vôd, na jar, alebo jeseň. Výborný pomer kvality a ceny.

Naša animácia: Pozrite si dlhý neoprén Agama Funky zo všetkých strán.

dlhý, lacný neoprénový oblek Agama Funky, na potápanie, šnorchlovanie, plávanie, v obchode Plutvy.sk

Tabuľka veľkostí neoprénu Agama Funky:

Rozmery neoprenu Agama Funky 3mm Plutvy.sk

Podobné produkty

Aplikácie (?) Bez kukly
Produkt (?) Neoprény

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
6x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

História firmy Agama siaha do roku 1991 kedy sme sa prvý raz mohli stretnúť s ich výrobkami. Je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR.

Agama Zlín český výrobcaČinnosťou firmy Agama je výroba neoprénových oblekov pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  je výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, no napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.