Plutvy Scubapro Snorkel Plus

 
Akcia
  • 1 z 6
 

Stredne tvrdé, nastaviteľné remienkové plutvy pre dospelých.

Dostupnosť Zvoľte variant Vypredané Vypredané
Variant
Cena 27,50 € bez DPH
33 €    
Značka Scubapro
Kategória Plutvy na šnorchlovanie
 

Scubapro Snorkel Plus sú remienkové plutvy vhodné na dovolenkové šnorchlovanie a potápanie. Plutvy s otvorenou, nastaviteľnou pätou sú veľmi pohodlné plutvy, ktoré dobre sadnú na bosú nohu.

List plutvy je mäkkší, aby pohyb s nimi bol jednoduchší a účelnejší. Vítanou vychytávku sú otvory na liste, ktoré šetria vašu energiu pri spätnom pohybe.

Scubapro Snorkel Plus sú v skratke:Scubapro-Snorkel-Plus-dovolenkove-plutvy

  • stredne dlhé plutvy s otvorenou topánkou a nastaviteľnými popruhmi
  • vhodné na šnorchlovanie
  • zapínanie je nastaviteľné pomocou popruhov
  • topánka je vyrobená z mäkkej gumy, netlačí a neomíňa - výborne sedia na bosej nohe
  • veľkosť je nastaviteľná až štyri po sebe idúce čísla
  • pevné pútko na remienku umožňuje ľahké obúvanie
  • plutvy sú odolné voči bazénovej (chlórovej) i slanej vode
  • v ponuke máme aj plutvy Snorkel Plus pre deti
  • ľahké obúvanie, pohodlné nosenie

O VÝROBCOVI:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Príbeh firmy Scubapro sa začal písať v roku 1963, kedy sa dali dokopy ľudia s podobnými hodnotami, záujmami, ale aj veľmi silnou túžbou, profesionalitou a odhodlaním. Výsledky ich spoločného úsilia dnes prinášajú potešenie tisícom potápačov po celom svete.

Dnes Scubapro ponúka vysoko kvalitné, pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk

Podobný produkt

Farba (?) Modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk