Speedo Fit HydroRaise Legskin

 

Pánske, dlhé tréningové plavky, strategicky šité v kombinácii s neoprénom, vďaka čomu poskytujú komfort a podporu držania správnej polohy tela pri plávaní

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 80 € bez DPH
96 €
Značka Speedo
Kategória Plavky
 

Plavky Speedo HydroRAISE Legskin sú dlhé tréningové plavky určené pre rekreačných i vrcholových plavcov.

Vzhľadom k tomu, že správne držanie tela hrá dôležitú úlohu pri plávaní - šetrí energiu a zvyšuje výkon, Speedo urobilo veľké úsilie, aby vytvorilo plavky, ktoré vám môžu pomôcť sa zlepšiť vo vašom plaveckom výkone. 

HydroRaise Legskin sú strategicky šité v kombinácii s neoprénom. Ten má za úlohu aktívne dvíhať nohy vo vode a tak napomáha lepšiemu držaniu tela. Vďaka tomu ide o perfektné plavky pre váš intenzívny tréning v bazéne alebo na otvorenej vode.

panske-treningove-plavky-speedo-legskin

Voľnosť a flexibilita plaviek je zaručené technológiou PowerMesh, vďaka čomu aj výborne kopírujú telo. Sú hydrodynamické  a pohodlné.

Plavky sú vyrobené z tkaniny Powerflex+, ktorá je odolná voči chlóru a drží svoj tvar a flexibilitu po dlhý čas. A vy sa môžete tešiť na každý tréning.

Speedo Fit Hydroraise v skratke:

  • dlhé tréningové plavky pre rekreačných i vrcholových plavcov
  • sú vhodné do bazéna i na otvorenú vodu
  • sú strategicky šité v kombinácii s neoprénom.
    • napomáha správnemu držaniu tela, aktívne dvíha nohy pri plávaní
  • šetria vašu energiu a zvyšujú váš výkon
  • pohodlné a výborne kopírujú telo - hydrodinamické
  • vydržia dlho ako nové - sú vyrobené z trvácnej tkaniny Powerflex+, ktorá je odolná voči chlóru
  • UV ochrana UPF50+
  • k dipozícii vo veľkostiach: 30-40

treningove-plavky-speedo-fit-hydroraise-legskin-plutvy-sk

panske-plavky-speedo-velkostna-tabulka-plutvy-sk

obchod-speedo-plutvy-sk


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.