Dievčenské plavky Speedo Gala Logo Thinstrap Muscleback

 

Dievčenské jednodielne plavky. Odolné, príjemné s úzkymi ramienkami. Vhodné do bazéna, k moru. Jednoducho všade!

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 22,08 € bez DPH
26,50 €
Značka Speedo
Kategória Dievčenské plavky
 

Dievčenské plavky Speedo Gala Logo Thinstrap Muscleback sú jednodielne plavky pre juniorské plavkyne, vhodné pre rekreačné plávanie, občasný tréning, ale aj na kúpanie v mori a iné vodné športy.

Plavky sú vyrobené z materiálu Endurance10, čo je zárukou toho, že plavky sú príjemné na dotyk, jemné k pokožke, 100% odolné voči chlóru. V porovnaní s bežnými plavkami až 10-krát trvácnejšie. Svoj tvar, pevnosť a farbu tak zachovávajú aj po dlhšom používaní. Pri výrobe bol taktiež použitý chloruodolný elastan Creora Highclo, ktorý zvyšuje životnosť plaviek a ich celkovú odolnosť. 

thinstrapZadná časť je otvorená, v strihu Muscleback, pre potrebnú flexibilitu a voľnosť pohybu.

Speedo Gala Logo Thinstrap Muscleback v skratke:

 • dievčenské juniorské jednodielne plavky
 • vhodné pre rekreačné plávanie, občasný tréning, ale aj na kúpanie v mori
 • vyrobené sú z odolného a trvácneho materiálu Endurance10
  • až 10-krát trvácnejšie ako bežné plavky
  • 100% odolnosť voči chlóru
  • rýchloschnúci a prispôsobivý materiál
  • príjemný a jemný k pokožke
 • otvorený chrbát
 • úzke ramienka
 • stredne vykrojené
 • UV ochrana UPF50+
 • dostupné vo veľkostiach: 24 - 34 

*Čo je to Endurance10? Je to druhý najodolnejší materiál od Speeda hneď po Endurance+. Tento materiál je až 10-krát odolnejší voči pôsobeniu chlóru a vplyvu slnečného žiarenia ako bežné plavky. Plavky si dlho zachovajú svoj tvar a farebnosť. Plavky sú veľmi pohodlné. Materiál je odolný voči predratiu alebo pretrhnutiu. Tento materiál je použitý hlavne na plavky na rekreačné plávanie. Je obohatený o vysoko-odolný elastan Creora HighClo vďaka čomu si udržiava flexibilitu a dobré vlastnosti po dlhý čas.


dievcenske-plavky-speedo-velkostna-tabulka-plutvy-sk

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov. 


obchod-speedo-plutvy-sk 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.