Plavecký šnorchel TYR Ultralite Elite

 
  • 1 z 3
 

Extra ľahký plavecký šnorchel s výdychovým ventilom.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (1 ks) Skladom (1 ks)
Variant
Môžeme doručiť do
4.6.20 4.6.20
Cena 32,08 € 32,08 € 32,08 € bez DPH
38,50 € 38,50 € 38,50 €    
Značka TYR
Kategória Plavecké šnorchle
 

TYR Ultralite Elite je veľmi ľahký plavecký šnorchel určený na uľahčenie dýchania počas plaveckého tréningu. Umožňuje zamerať sa výlučne na techniku plávania bez rozptyľovania sa nádychmi.

Ultralite Elite Snorkel je svojím tvarom a váhou len 180g navrhnutý pre lepšiu hydrodynamiku. Je vybavený jemným silikónovým náustkom ktorý je možné pre lepšie čistenie od šnorchla oddeliť. O bezstarostné plávanie sa tiež stará jednosmerný výdychový ventil ktorý jednoduchým prefúknutím pomáha odviesť vodu ktorá môže vniknúť do šnorchla. Tento šnorchel drží pevne na svojom mieste vďaka praktickému popruhu ktorý sa sa nastavuje jednoduchým utiahnutím priamo na hlave.

Nízka váha: TYR vyrába dva šnorchle ktoré patria k najľahším na trhu. Ultralite Elite (tento model) je o 15% ľahší, a o 25% menší ako model Ultralite Snorkel 2.0.

Náš tip: Obohatením šnorchla sú dva kardio nadstavce pre obmedzovanie prívodu vzduchu. Jeden s väčším otvorom pre ľahšie dýchanie a druhý s malým otvorom pre sťaženie dýchania. Používajte kardio nadstavce pravidelne pre zväčšenie kapacity pľúc a posilnenie kardiovaskulárneho systému.

plavecký šnorchel TYR Ultralite Elite v obchode Plutvy.sk

Plavecký šnorchel TYR Ultralite Elite Snorkel v skratke:

  • najľahší plavecký šnorchel, len 180g
  • odnímateľný jemný silikónový náustok
  • jednosmerný výdychový ventil
  • praktický, ľahko upínateľný popruh
  • dva kardio nadstavce
  • kvalitný materiál, dlhá životnosť, nemení svoj tvar

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť TYR založili v roku 1985 v Kalifornii americký plavec, olympijský medailista Steve Furniss, a návrhár a výrobca plaviek Joseph DiLorenzo. Spoločnosť pomenovali podľa nórskeho boha odvahy, statočnosti a vojny. Od svojho vzniku sa spoločnosť sústredí na skúsenosti, inováciu a dizajn. Výrobky sú funkčné, pekné a moderné. Za viac ako tri desaťročia sa prepracovala medzi najznámejšie a najrozšírenejšie plavecké značky na svete.

Ak sa dnes povie TYR, väčšina plavcov si predstaví špičkové plavecké pomôcky a plavky. U nás sú veľmi obľúbené aj plavecké okuliare a čiapky.