Milí zákazníci, naša predajňa je otvorená v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Pri vašej návšteve vás prosíme o dodržiavanie aktuálnych opatrení.

Plavecké okuliare Speedo Futura BioFUSE

 
  • 1 z 3
 

Pohodlné plavecké okuliare s mäkkým tesnením a výborným výhľadom.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné (1 ks) Momentálne nedostupné
Variant
Ušetríte 0,50 € (–2 %) 1,50 € (–5 %) 1,50 € (–5 %)
Cena 18,75 € 23,33 € od 18,75 € bez DPH
22,50 € 28 € od 22,50 €
Značka Speedo
Kategória Plavecké okuliare
 

Speedo Futura Biofuse sú pohodlné plavecké okuliare s väčšími šošovkami, vhodné pre pravidelný tréning a rekreačné plávanieOkuliare sú navrhnuté tak, aby precízne sadli väčšine plavcov a boli príjemné a pohodlné.

Futura Biofse sú vyrobené patentovanou technológiou Biofuse. Pod týmto označením výrobca Speedo ponúka produkty, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitných, gélových materiálov, sú príjemné  pohodlné aj pri dlhých tréningoch v bazéne.  

Speedo Futura Biofuse v skratke:

  • veľké šošovky ponúkajú veľký výhľadSpeedo Futura Biofuse veľké, pohodlné plavecké okuliare ktoré netlačia
  • pevný nosník
  • technológia Biofuse
  • hlboké, mäkké tesnenie
  • silikónový remienok
  • jednoduché nastavenie
  • UV ochrana
  • vrstva proti zahmlievaniu
  • mäkké, textilné púzdro

Futura Biofuse patria k najznámejším modelom plaveckých okuliarov.

Hlavné výhody obľúbeného modelu Futura Biofuse: Super mäkké, hlboké a dobre tvarované tesnenie, ktoré sa prispôsobí tvaru očí. Veľké, širokouhlé šošovky, ktoré poskytujú skvelý výhľad. Ľahký, odolný rám. Jednoducho nastaviteľný remienok. Ochrana pred UVA a UVB žiarením. Antifog úprava. 

Podobný produkt

Šošovky Číre, Modré
Typ okuliarov Rekreačné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
6x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.