Plavecká čiapka Speedo Polyester

 
  • 1 z 3
 

Textilná polyesterová plavecká čiapka Speedo.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Variant
Cena 4,16 € bez DPH
4,99 €    
Značka Speedo
Kategória Plavecké čiapky
 

Plavecká čiapka Speedo Polyester Cap z polyesterového materiálu, je veľmi pohodlná a pružná. Čiapka sa jednoducho nasadzuje, pri plávaní udržiava vlasy pokope, ale prepúšťa vodu. Vhodná najmä pre plavcov, ktorí z rôznych dôvodov nepoužívajú silikónové čiapky.  textilná plavecká čiapka, lacná na Plutvy.sk

  • plavecká čiapka z polyesteru
  • pružná a pohodlná
  • odolná voči chlóru
  • pre obvod hlavy 50 - 57 cm
  • dostupná aj v detskej veľkosti

Čiapka je odolná voči slnečnému žiareniu i chlóru. Dlho si uchová svoj tvar i farbu, preto je vhodná na pravidelné používanie.

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Modrá, Červená
Materiál (?) Polyester
Typ (?) Polyester

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
1x
4
3x
3
1x
2
3x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.