Milí zákazníci, našu novú predajňu nájdete na novej adrese Šusteková 45. Len pár metrov od pôvodných priestorov, vedľa potravín Delia.

Masky na šnorchlovanie

Maska na šnorchlovanie sú ideálnou voľbou pre dovolenkové šnorchlovanie a rekreačné potápanie. Ponúkame vám širokú škálu rámov, veľkosti šošoviek a ich sklonu, vnútorného objemu a samozrejme farebných prevedení. Pri výbere masky dbajte na účel, na ktorý budete okuliare používať, na kvalitu silikónu, ktorý zodpovedá za nepriepustnosť vody, na veľkosť šošoviek, ktoré vám sprostredkujú krásny výhľad a typ tváre pre ktorý je maska určená. Až následne vyberajte farebné prevedenie, ktoré bude ladiť s vašimi plavkami :).

  • Medzi najpredávanejšie masky na dovolenkové šnorchlovanie pre ženy a mužov patrí Marea, poriadny chlapi siahajú po maske Sky. novinkou je väčšia maska Ocean. Priehľadný mäkký silikón, veľké šošovky a jemné línie sú zárukou  maximálnej spokojnosti.
  • Pre najnáročnejších dovolenkárov a potenciálnych potápačov máme pripravené špičkové masky Eyes Evo Crystal, Big Eyes Evo Crystal, Piuma Evo Crystal. Vyznačujú sa jemným kryštálovo priezračným silikónom, veľkými šošovkami a vnútorným rebrovaním pre maximálny komfort. Potenciálni freediveri siahnu po minimalistickej maske Nano.

Moderné masky na šnorchlovanie majú krásne línie, praktický dizajn a kvalitný silikón, ktorý je zárukou dobrého tesnenia. Vďaka veľkej ponuke skladom, či na objednávku vieme aj pre vás nájsť správny model, ktorý vám výborne sadne a nebude zatekať. Ak máte otázky, neváhajte nám zavolať či napísať, radi vám pomôžeme s výberom.

 

Najpredávanejšie

18
7511875
Značky
 
Farba
Maska
Silikón
Šošovky
Typ tváre

Stránka 1 z 1 - 20 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 20 položiek celkom