Milí zákazníci, naša predajňa je otvorená v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Pri vašej návšteve vás prosíme o dodržiavanie aktuálnych opatrení.

Neoprén Zone3 Kona Target Short

 

Krátky neoprén navrhnutý podľa potrieb profesionálnych pretekov Iroman v Kona. 

Dostupnosť Zvoľte variant 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do
1.7.21 1.7.21 1.7.21 1.7.21 1.7.21 1.7.21 1.7.21 1.7.21
Cena 308,33 € bez DPH
369,99 €    
Značka Zone3
Kategória Novinky
 

Zone3 Kona Target je krátky neoprénový oblek navrhnutý pre plávanie a triatlon. Neoprén Kona je špeciálne navrhnutý, aby zefektívnil plavecký výkon v mierne chladných vodách a bol špeciálne dizajnovaný podľa nárokov svetových šampiónov pretekov Iroman, Kona - Hawai. Oblek z hľadiska výkonu a pohodlia ponúka to najlepšie od špecializovanej anglickej triatlonovej značky Zone3.

Na výrobu tohto neoprénu bol použitý materiál X2R. Táto revolučná prémiová tkanina patrí medzi najkompresnejšie a najľahšie materiály. Vyniká mimoriadne nízkou, iba 5% absorpciou vody. Vďaka tejto skutočnosti je Kona Target zaraďovaný medzi neoprény s vysokým stupňom vodotesnosti - prienik vody je redukovaný na úplné minimum, čo podčiarkuje termoilozačné vlastnosti materiálu. 

Kombinéza je šitá podľa dizajnu Tribal. Krátke rukávy ponúkajú maximálnu voľnosť a slobodu pohybu pri plávaní. Odpor vody je znížený, čo zvyšuje vztlak a rýchlosť. Vďaka týmto jedinečným vlastnostiam sú hydrodynamické schopnosti plavca a obleku úplne využité. Konštrukčné panely sú spájané pomocou lepených švov, ktoré rovnako ako X2R neoprén, znižujú prenikanie vody. Obliekanie je uľahčené YKK zipsom so šnúrkou, ktorý je odolný voči korózií a patrí medzi tzv. auto-lock systémy. Tento neoprén je veľmi pohodlný a elastický a je dostupný v dámskom aj pánskom prevedení.

NEOPRÉN KONA TARGET V SKRATKE:

 • neoprén používaný šampiónmi pretekov Ironman
 • veľmi ľahký a kompresný oblek
 • mimoriadne vodotesný
 • revolučný materiál X2R
 • iba 5% absorpcia vody
 • lepené švy
 • flexibilný a pružný strih
 • úplná voľnosť pohybu
 • jednoduché obliekanie
 • antikorózny zips so šnúrkou
 • dámske aj pánske prevedenie vo veľkostiach XS, S, M, L a XL

Tabuľka veľkostí:

Zone3 Kona tabuľka veľkostí krátky Swimskin neoprén

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Zone3 je známa britská spoločnosť, ktorá vyrába neoprénové obleky a doplnky na triatlon od roku 2007. Ich produkty sú navrhnuté v spolupráci so športovcami. Jedná sa o jednu z najdôveryhodnejších značiek triatlonu a výrobcu najpredávanejších oblekov.

Zone3 vytvára neoprénové obleky, ktorých cieľom je maximalizovať zážitok z plávania, zvýšiť plavecký výkon a v neposlednom rade poskytovať potrebnú ochranu pred chladom. Ich ponuka je tiež bohatá na veľké množstvo plaveckých a triatlonových doplnkov.