Milí zákazníci, naša predajňa bude z technických príčin otvorená od 9.00 do 17.00. Ďakujeme za pochopenie.

Lepidlo na neoprén Agama

3 hodnotenia
 
 

Lepidlo na menšie opravy neoprénových oblekov a doplnkov.

Dostupnosť 7 dní
Môžeme doručiť do
25.7.19
Cena 5 € bez DPH
6 €    
Kód tovaru 551
Značka Agama
Kategória Starostlivosť o neoprény
 

Univerzálne lepidlo na opravu menších trhlín na neoprénových oblekoch, topánkach, rukaviciach a ďalších doplnkoch. Váha tuby 20 gramov.

Použtie lepidla: Odmastené miesto natrite tenkou vrtvou lepidla. Nechajte mierne zaschnúť a pritlačte k sebe. Poškodené miesto ručne zošite krížikovým stehom z oboch strán. Neoprén neprešívajte.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

4,0 3 hodnotenia
Pridať hodnotenie
5
1x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

História firmy Agama siaha do roku 1991 kedy sme sa prvý raz mohli stretnúť s ich výrobkami. Je najväčším výrobcom neoprénových a membránových oblekov v ČR a SR.

Agama Zlín český výrobcaČinnosťou firmy Agama je výroba neoprénových oblekov pre profesionálne a rekreačné potápanie, pre windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodné športy. Taktiež  je výrobcom profesionálnych suchých neoprénových a trilaminátových oblekov pre pracovné potápanie, pre vodné záchranné služby, hasičov, armádu, políciu, ktoré okrem iného podliehajú certifikácii. Potápačské príslušenstvo značky Agama je prepracované a kvalitné, no napriek tomu ich ceny sú dostupné pre každého.

Agama vyniká svojimi kvalitnými výrobkami a vybavením pre vodákov a profesionálnych potápačov, ktorí potrebujú tú najlepšiu potápačskú techniku. Firma Agama ponúka široký sortiment pre každého,či už je to profesionál alebo rekreant. Technické skúsenosti a odhodlanie k inováciám, umožnili spoločnosti Agama udržať si výborné postavenie v potápačskom odvetví už niekoľko rokov.