Triatlonový neoprén Speedo Tri Comp

 

Pánsky triatlonový neoprén. Vhodný pre triatlonistov a plaveckých nadšencov, ktorí si chcú predĺžiť plaveckú sezónu.

Dostupnosť Zvoľte variant Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané
Variant
Cena 262,50 € bez DPH
315 €    
Značka Speedo
Kategória Neoprény na plávanie
 

Speedo Tri Comp je triatlonový neoprén vhodný pre triatlonistov a plaveckých nadšencov, ktorí si chcú predĺžiť plaveckú sezónu. Vďaka optimalizovanej konštrukcii a umiestneniu rôznych hrúbok neoprénu pomáha:

 • minimalizovať odpor
 • zvyšuje výkon a vztlak
 • ponúka potrebnú tepelnú izoláciu
 • poskytuje potrebnú flexibilitu, pre čo najlepší plavecký výkon

triatlonovy-neopren-speedo-tri-comp-v-obchode-plutvy-skNeoprén je vyrobený s dôrazom na kvalitu a pôžitok pri plávaní. Je vyrobený z neoprénu YAMAMOTO Y39, ktorá poskytuje maximálny vztlak, čo pomáha plavcovi minimalizovať odpor vody a drží telo v ideálnej hydrodynamickej polohe. Váš výkon je tak vzýšený a únava tela spôsobenú zlou plaveckou pozíciou redukovaná.

K správnej polohe napomáhajú aj premyslene umiestnené vztlakové panely na bokoch a stehnách, ktoré regulujú polohu tela a pomáhajú plavcovi plávať flexibilne a bez veľkej námahy. Flexibilita neoprénu je zabezpečená systematickou kombináciou niekoľkých hrúbok materiálu. Vaše telo je tak chránené pred chladom, a rozsah pohybu neobmedzený. 

Neoprén má príjemný nízkoprofilový golier, ktorý neškrtí. Najnižšie možné trenie vo vode zaisťuje povrchová úprava SCS COATING, ktorá vytvára hydrofóbny povrch a maximalizuje vašu rýchlosť.

Neoprén je v čiernej farbe so zelenými prvkami. Zapínanie je na chrbte.

Speed Tri-Comp v skratke:

 • plavecký neoprén z dielne Speedo
 • vhodný na triatlon a plávanie na otvorenej vode
 • kombinované šitie rôznych hrúbok neorpénu pre maximálny výkon a výbornú tepelnú izoláciu v chladnejších vodách
 • nízkoprofilový golier neškrtí a zamedzuje vniknutiu vody pod neoprén
 • povrchová úprava SCS Coating vytvára hydrofóbny povrch a znižuje odpor pri plávaní
 • zapínanie na chrbte
 • k dispozícii v čiernej farbe s výraznými zelenými prvkami pre väčšiu viditeľnosť

velkostna-tabulka-speedo-tri-comp-plutvy-sk


*SCS Yamamoto 39 je označenie jedinečného neoprénu, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre profesionálnych plavcov, ktorý je výnimočný svojim spracovaním. Čím je výnimočný? 
 
 • Mimoriadne nízky odpor - Neoprén má špeciálne spracovaný povrch, ktorý odpudzuje vodu
 • Flexibilita a lepší komfort - Neoprén je predtvarovaný a poskytuje lepší komfort. To taktiež zaručuje bezproblémový rozsah pohybu pri plávaní. Rozsah pohyblivosti je až o 7-krát vyšší ako u bežných neoprénov a rozdiel je cítiť už pri obliekaní a pohybe na suchu.
 • Vysoká termoizolácia - Vďaka jeho úprave má až o 40% lepšie termoizolačné vlastnosti ako bežný neoprén. Udržuje telo v teple a tak zvyšuje výkon
 • Nízka hmotnosť - Vďaka svojim hydrofóbnym vlastnostiam, neoprén neabsorbuje vodu a tak je ľahší.
 • Vysoká odolnosť - Neoprén je veľmi trvanlivý a odolný voči oderu, vďaka čomu má dlhšiu životnosť

obchod-speedo-plutvy-sk

Značka Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo. Vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.

Podobné produkty

Produkt (?) Neoprény
Typ (?) Dlhý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.