Získali sme zlatý certifikát Overené zákazníkmi

 

Naša každodenná starostlivosť o zákazníkov, otvorená komunikácia, úprimná snaha pomôcť pri výbere, poradiť, odporučiť, nám priniesla nečakané ocenienie - zlatý certifikát Overené zákazníkmi. Certifikátom sa môžu pochváliť len 3% najlepších obchodov, ktoré sú zapojené do hodnotenia. Je to pre nás skutočne veľká pocta ale ešte väčší záväzok.

"Obchod Plutvy.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi. Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe."

Ako prebieha hodnotenie? "Každý e‑shop, ktorý je na Heureke, sa môže nechať ohodnotiť svojimi zákazníkmi. Vždy, keď v takomto e‑shope nakúpite, príde vám krátky dotazník, kde vás poprosíme o zhodnotenie spokojnosti s nákupom. Ak obchod nazbiera stovky hodnotení, pričom si udrží minimálne 97% spokojnosť zákazníkov, získava zlatý certifikát Overené zákazníkmi."

Ďakujeme za každé vaše hodnotenie, každú spätnú väzbu, ktorá nás posúva ďalej.

Plutvy.sk, Juraj

Heureka zlatý certifikát overené zákazníkmi pre Plutvy.sk