Vianočné darčeky môžete u nás vymeniť alebo vrátiť až do 31.1.2024. Viac informácií ...

Všetci do plaviek! Predstavujeme kolekciu 2018

Kedy budete predávať plavky?

Túto otázku sme dostali určite tisíckrát! Uvedomujeme si, že plavky sú špecifický tovar. Preto sme dlho hľadali vhodné značky. Zisťovali, ktoré modely si pochvaľujú plavci, ktoré vzory sa páčia zákazníčkam alebo sú vhodné pre deti. Prelistovali sme desiatky katalógov, videli stovky modelov.

dámske plavky Speedo, v obchode Plutvy.skPlavky sú trochu veda!

Závodné modely sú doslova veda. Špičkové materiály, dokonalý strih. Veď len obliecť sa do nich si vyžaduje úsielie a vytrvalosť! Preto si nemôžme dovoliť ich výber zanedbať.

Dámske plavky sú skutočným umením. Musia ukázať na žene to najkrajšie. Za každých okolností, každého počasia. Tu nemôžme robiť kompromisy. Úprimne, z tých sme mali najväčší rešpekt. Aj pánske modely sú špecifické. Musia dobre vyzerať v plážovom bufete a súčasne zvládať náročné záchranárske práce vo vode. A plavky pre deti? Tak, ako všetky produkty pre deti, musia byť mäkké, príjemné, bezpečné a pritom neobmedzovať v pohybe, aby malý plavec mohol zlepšovať svoje výkony.

Do leta pribudne v našej ponuke ešte mnoho modelov. Viaceré z nich budeme mať vystavené v Showroome Plutvy.sk, aby ste si ich mohli prezrieť a vyskúšať.

Takže, ak hľadáte pekné, športové plavky, pozrite si našu ponuku. A keď si nejaké kúpite, dajte nám vedieť, ako ste spokojní :).

Speedo kolekcia 2018, celá ponuka v e-shope Plutvy.sk