Nové okuliare od Cressi

Vkročte do nového roka s novými okuliarmi, ktoré zaujmú milovníkov potápania, šnorchlovania i plávania.

Všetky novinky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, pričom výrobca tradične kladie dôraz na dizajn a pohodlie.

K najkrajším novinkám patiria plavecké okuliare Saturn Crystal, ktoré svojím nadčasovým dizajnom oslovia každého. (obr.vpravo)Plavecké okuliare Saturn Crystal

Plavecké okuliare Galileo prichádzajú s plochými šošovkami, ktoré sú vsadené v pevnom ráme, čo zaručuje dokonalé videnie bez skreslenia.

Ďalšími novinkami na ktoré nesmieme zabudnúť sú okuliare na plávanie Planet, Bolt, FastNuoto.

Výrobca Cressi myslel aj na najmenších. Pre 3 až 7 ročné deti pripravil okuliare Crab Junior, Nuoto Junior, Flash Small Fit Skid Junior, ktorých šošovky sa pri používaní nezahmlievajú a sú odolné proti poškriabaniu.

K rodinnej dovolenke patria okuliare Marea navrhnuté pre dospelých, ale aj pre deti ako Marea Junior. Oba modely sa vyznačujú jemným, moderným dizajnom a ich tvar je vhodný pre všetky typy tvárí. Malý vnútorný objem vám poskytne dokonalý výhľad.

Jedinečné Moon Kid v sebe kombinujú na prvý pohľad plavecké okuliare, ale po konštrukčnej stránke prinášajú výhody potápačských okuliarov. Vyznačujú dokonalou priľnavosťou, šošovkami s ochranou proti poškriabaniu a takmer nezničiteľnými prackami. Sú navrhované pre deti od 3 do 7 rokov.

Nechajte sa tak ako my vtiahnuť do noviniek, využívajte nové technológie vo svoj prospech.

 plavecké okuliare s dobrým tesnením Cressi Saturn Crystal