Freedivingová maska Scubapro Steel

 

Maska pre freedivera s nízkym profilom a malým vnútorným objemom.

Dostupnosť Zvoľte variant Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané
Variant
Ušetríte 6 € (–12 %) 6 € (–12 %) 6 € (–12 %) 10 € (–17 %) 10 € (–17 %)
Cena 36,67 € 36,67 € 36,67 € 41,67 € od 36,67 € bez DPH
44 € 44 € 44 € 50 € od 44 €    
Značka Scubapro
Kategória Masky
 

Scubapro Steel je maska navrhnutá špeciálne pre freediverov. Dvojšošovková maska má nízky profil, veľmi malý vnútorný objem a čo znižuje spotrebu vzduchu. Silikónová ochrana nosu je veľmi mäkká, takže vyrovnanie tlaku je veľmi jednoduché. Šošovky sú dostatočne široké, v spodnej časti mierne pretiahnuté pre ešte väčšie zorné pole. Silikónová sukňa s dvojitým okrajom sa výborne priľne na tvár. Popruh je rozšírený, aby maska dobre držala na hlave. Ako jedna z mála freedivingových masiek sadne takmer na každú tvár.

Maska Scubapro Steel v skratke:Scubapro Steel maska pre freedivera so zrkadlovými sklami | Plutvy.sk

  • dvojšošovková maska s nízkym profilom
  • veľmi nízky vnútorný objem
  • prémiový silikón
  • mäkké, pohodlné tesnenie
  • šošovky v tvare slzy s výborným výhľadom
  • vhodná pre takmer každý typ tváre

Maska je dodávaná s priehľadnými, alebo zrkadlovými šošovkami, ktoré zmožujú oslnenie, pritom však neskresľujú výhľad.


 Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Príbeh firmy Scubapro sa začal písať v roku 1963, kedy sa dali dokopy ľudia s podobnými hodnotami, záujmami, ale aj veľmi silnou túžbou, profesionalitou a odhodlaním. Výsledky ich spoločného úsilia dnes prinášajú potešenie tisícom potápačov po celom svete. Dnes Scubapro ponúka vysoko kvalitné, pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk

Podobný produkt

Farba (?) Biela, Čierna, Zelená, Transparentná
Maska (?) Dvojzorníková
Produkt (?) Masky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk