Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime základ ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Freedivingová maska Scubapro Steel Comp

 
Akcia
  • 1 z 4
 

Bezrámová maska s extrémne nízkym vnútorným objemom.

Dostupnosť Zvoľte variant 15 dní 5 dní 15 dní
Variant
Môžeme doručiť do
26.7.22 11.7.22 26.7.22
Bežná cena 59,99 €
Ušetríte 4,49 € (–7 %)
Cena 46,25 € bez DPH
55,50 €    
Značka Scubapro
Kategória Masky
 

Scubapro Steel Comp je nízkoobjemová maska pre freediverov a spearfisherov, vhodná aj na potápanie. Maska je bezrámová, veľmi ľahká, kompaktná, vo vode kladie minimálny odpor. Sukňa je vyrobená z veľmi jemného silikónu, vďaka čomu sa ľahko prispôsobí. Pracky sú pohyblivé a popruh mikrometricky nastaviteľný, aby sa dosiahlo maximálneho komfortu. Šošovky z ultra číreho, tvrdeného  skla sú bezpečné a neskresľujú výhľad ani v miestach s nedostaktom svetla.

Maska Steel Comp má schopnosť komprimovať zvyšujúci sa tlak vody, takže vyrovnávanie tlaku je jednoduchšie, plynulejšie. Pri kompresii sa môže maska dočasne mierne ohnúť a pritlačiť k tvári. Vtedy môžte mať na chvíľu rozmazaný výhľad. Očiam trvá len sekundu, kým si na túto zmenu zvyknú. Po vyrovnaní tlaku sa maska opäť vráti do pôvodneho tvaru. Ak budete tlak vyrovnávať pravidelne, maska sa správa úplne klasicky.

Vlastnosti Scubapro Steel Comp:Scubapro Steel Comp maska pre freedivera, nízky objem, bezrámová konštrukcia | Plutvy.sk

  • maska na freediving a spearfishing
  • veľmi malý objem
  • bezrámová konštrukcia
  • široké zorné pole
  • dva zorníky pre lepší výhľad
  • ultra číre šošovky z tvrdeného skla
  • jemný, prispôsobivý silikón
  • pohyblivé pracky
  • mikrometrické spony

Naše hodnotenie: Freedivingová maska musí mať minimálny vnútorný objem, aby na vyrovnanie tlaku stačil len obláčik vzduchu. Musí poskytovať dobrý výhľad a byť maximálne pohodlná a bezpečná. Všetko toto maska Scubapro Steel Comp spĺňa. Ak milujete hĺbky, je to maska presne pre vás! 


 Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Príbeh firmy Scubapro sa začal písať v roku 1963, kedy sa dali dokopy ľudia s podobnými hodnotami, záujmami, ale aj veľmi silnou túžbou, profesionalitou a odhodlaním. Výsledky ich spoločného úsilia dnes prinášajú potešenie tisícom potápačov po celom svete. Dnes Scubapro ponúka vysoko kvalitné, pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk

Podobný produkt

Farba (?) Biela, Čierna, Transparentná
Maska (?) Dvojzorníková
Produkt (?) Masky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk