Milí zákazníci, svoju objednávku si môžete osobne vyzdvihnúť v predajni Plutvy.sk, Šusteková 45, Petržalka v pracovné dni od 8:30 do 17:00.

Potápačská maska Cressi Minima

 
  • 1 z 3
 
Minima je maska na freediving s tesniacim prúžok, ktorý drží na tvári ako prísavka, ktorá neprepustí vodu.
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Variant
Cena 32,08 € bez DPH
38,50 €
Značka Cressi
Kategória Masky
 

Potápačské okuliare Cressi Minima boli navrhnuté špeciálne pre hĺbkové potápanie a s inovatívnymi funkciami, robí tieto okuliare výnimočné. Čierna silikónová maska spolu s malým tesniacim krúžkom, drží na tvári ako prísavka. Aj keď šošovky majú malý priemer, poskytujú výbornú viditeľnosť vo všetkých smeroch. Potápačské okuliare ideálne pre potápanie, šnorchlovanie a ako náhradná maska pre hĺbkové potápanie.

Technické vlastnosti

* Rozmery rámu: 168 x 45 mm
* Hmotnosť: 118 g

Podobný produkt

Hmotnosť okuliarov 118 g
Veľkosť masky 168 x 45 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
3x
4
2x
3
0x
2
2x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.