Predajňa Plutvy.sk je otvorená ⌚ 8:30 - 17:00. Vstup v režime základ ✔️. Tešíme sa na vašu návštevu.

Potápačská maska Scubapro Hydros

 
  • 1 z 3
 
Scubapro Hydros je moderná maska na potápanie s malým vnútorným objemom, najlepšie využijete pri technickom a voľnom potápaní.
Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 49,17 € bez DPH
59 €    
Značka Scubapro
Kategória Masky
 

Potápačská maska Scubapro Hydros sa vyznačuje extrémne nízkym vnútorným objemom. Táto moderná maska je ideálna na technické potápanie a voľné potápanie.

Scubapro Hydros ponúkame ju vo farbe:

  • priehľadny silikón  modrým okrajom
  • priehľadný silikón so žltým okrajom
  • čierny silikón s čiernym okrajom

Ľutujeme, ale potápačksé okuliare Scubapro Hydros sú momentálne nedostupné. Odporúčame vám podobný model Scubapro Futura.

Podobný produkt

Farba (?) Čierna, Modrá, Žltá
Maska (?) Dvojzorníková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
0x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk