Potápačská maska Scubapro Hydros

 
  • 1 z 3
 
Scubapro Hydros je moderná maska na potápanie s malým vnútorným objemom, najlepšie využijete pri technickom a voľnom potápaní.
Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 49,17 € bez DPH
59 €    
Značka Scubapro
Kategória Masky
 

Potápačská maska Scubapro Hydros sa vyznačuje extrémne nízkym vnútorným objemom. Táto moderná maska je ideálna na technické potápanie a voľné potápanie.

Scubapro Hydros ponúkame ju vo farbe:

  • priehľadny silikón  modrým okrajom
  • priehľadný silikón so žltým okrajom
  • čierny silikón s čiernym okrajom

Ľutujeme, ale potápačksé okuliare Scubapro Hydros sú momentálne nedostupné. Odporúčame vám podobný model Scubapro Futura.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
0x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk