Freedivingová maska Aqualung Sphera LX

 

Jednoduchá a lacná maska pre freediverov. Základný model, obľúbený po celom svete.

Dostupnosť Zvoľte variant Vypredané 5 dní 7 dní Momentálne nedostupné Vypredané Vypredané 7 dní
Variant
Cena 46,25 € 33,29 € 24,99 € 33,29 € 24,99 € 33,29 € 33,29 € od 24,99 € bez DPH
55,50 € 39,95 € 29,99 € 39,95 € 29,99 € 39,95 € 39,95 € od 29,99 €    
Značka Aqualung
Kategória Masky
 

Aqualung Sphera LX je maska s extrémne nízkym vnútorným objemom a nízkym profilom, vhodná na freediving a spearfishing. Maska Sphera má zakrivené šošovky, ktoré poskytujú luxusný výhľad. Vďaka svojej konštrukcii dosadne priamo na tvár a ešte viac rozšíri výhľad.

Maska Aqualung Sphera LX v skratke:Aqualung Sphera LX ľacná maska na frediving a spearfishing

 • veľmi nízky vnútorný objem
 • hydrodynamický tvar
 • dva zorníky z plexisolu
 • 180 stupňové zorné pole
 • UVA a UVB ochrana
 • sukňa z hypoalergénneho silikónu
 • ľahko nastaviteľné spony
 • rozdvojený remienok
 • extrémne ľahká, len 98g
 • ideálna pre freediving a spearfishing
 • zabalená v plastovom obale 

Naše hodnotenie: Aqualung Sphera LX je maska s veľmi malým vnútorným objemom pre začínajúcich freediverov a spearfisherov. Celá konštrukcia masky je veľmi ľahká, ohybná. Šošovky z plexisolu sú veľmi ľahké, tvarované tak, aby poskytli luxusný výhľad, súčasne sú však veľmi ľahko poškriabateľné. Preto odporúčame masku nosi vždy v ochrannom púzdre. Použité materiály sú jednoduchšie, ale dostatočné pre začiatočníkov a mierne pokročilých lovcov hĺbok. Najobľúbenejšia freedivingová maska do 30€ na trhu !

Náš tip: Masku Sphera LX používa aj známa kolumbijska freediverka Sofia Gomez Uribe v krásnom videu z mexických cenotes.

Upozornenie: Maska má zorníky vyrobené z plexisolu, nie tvrdeného skla. Nepoužívajte prípravky na čistenie, ktoré by zorníky mohli poškodiť a pripraviť vás o záruku.

O VÝROBCOVI:

Aqualung je známy francúzsky výrobca potápačskej výbavy, potápačských setov a dýchacich prístrojov. Názov Aqualung prvý krát predstavil svetu Jacques-Yves Cousteau, potápač, ekológ, prieskumník a spolutvorca potápačského prístroja s otvoreným okruhom.

V našej ponuke nájdete najmä plutvy, masky, šnorchle, šnorchlovacie sety a ďalšie príslušenstvo, ktoré Aqualung vyrába s kombináciou kvalitných materiálov a neustálej technologickej inovácie. S výrobkami Aqua Lung si s ľahkosťou a pôžitkom vychutnáte krásy vodných športov.

aqualung-plutvy-sk

Podobný produkt

Farba (?) Čierna, Modrá, Transparentná, Červená
Maska (?) Dvojzorníková
Produkt (?) Masky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
2x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LT Avatar autora | 4.7.18
Tovar prišiel rýchlo a nepoškodený :) Maximálna spokojnosť.

Aqualung je známy francúzsky výrobca potápačskej výbavy, potápačských setov a dýchacich prístrojov. Názov Aqualung prvý krát predstavil svetu Jacques-Yves Cousteau, potápač, ekológ, prieskumník a spolutvorca potápačského prístroja s otvoreným okruhom.

V našej ponuke nájdete najmä plutvy, masky, šnorchle, šnorchlovacie sety a ďalšie príslušenstvo, ktoré Aqualung vyrába s kombináciou kvalitných materiálov a neustálej technologickej inovácie. S výrobkami Aqua Lung si s ľahkosťou a pôžitkom vychutnáte krásy vodných športov.