Milí zákazníci, naša predajňa je otvorená v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Pri vašej návšteve vás prosíme o dodržiavanie aktuálnych opatrení.

Gumová harpúna Cressi Geronimo Elite

 
Tip TOP kvalita Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo
  • 1 z 13
 

Cressi Geronimo Elite je gumová harpúna zo švédskeho hliníka najvyššej kvality. Nová verzia obľúbenej harpúny Geronimo Pro.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 250 € 258,33 € 266,67 € od 250 € bez DPH
300 € 310 € 320 € od 300 €
Značka Cressi
Kategória Harpúny
 

Cressi Geronimo Elite je gumová harpúna vyrobená zo švédského hliníka najvyššej kvality. Je to nová verzia harpúny Geronimo Pro. Variabilná časť hlavne je vyrobená z kvalitného ľahkého antikorózneho materiálu. Tento materiál zabezpečuje hydrodynamiku, rovnováhu i pevnosť celej harpúny. Rukoväť je zo švédskej ocele, ktorá je tepelne spracovaná a to zaručuje pevnosť, ktorá je potrebná pri silnej presnej streľbe so spätným rázom. Táto harpúna je lepšia a kvalitnejšia než akýkoľvek karbónový model harpúny. Má ergonomickú rukoväť, ktorá sa dá upraviť v závislosti od tvaru a veľkosti ruky, hrúbky rukavíc či preferencií sklonu. Uvoľnovací mechanizmus je nadstaviteľný v závilosti od rukoväte. Harpúna je vybavená spínačom s možnosťou mikrometrického nadstavenia, čím je možné si presne nadstaviť citlivosť spúšte v súlade s potrebami a úrovňou skúseností. Harpúna má poistku proti nechcenému výstrelu. Spúšť v súlade s predlaktím ponúka presný a inštinktívny výstrel.  Dá sa doplniť ďalším gumovým zväzkom pre zrýchlenie a zosilnenie výstrelu. Ten však nie je súčasťou balenia, avšak dá sa doobjednať zvlásť. V balení je šíp je so západkou a dvomi zárezmi s priemerom 6,25 mm. Celková dĺžka harpúny aj so vsunutým šípom je cca 170 cm. Súčasťou balenia je harpúna s jednou gumou, šíp a lanko s navijakom. Dostupná vo veľkostiach: 85, 95, 105, 115cm.

Gumová harpúna Geronimo Elite Cressi

  • Vyrobená zo švédskeho hliníka najvyššej kvality,
  • rukoväť zo švédskej ocele, ktorá je nadstaviteľná,
  • kvalitný spúšťací systém s poistkou,
  • dodávaná zo šípom, jednou gumou a lankom s navijákom,
  • možnosž doobjednať si ďalší gumový zväzok,
  • dodávaná vo veľkostiach 85, 95 105 a 115 cm
  • súčasťou balenia je harpúna, naviják s lankom (50 m), nylónové lanko, šíp s hrotom

Náš tip: Ku gumovej harpúne Geronimo Elite Cressi odporúčame poriadnu masku pre spearfishera a šnorchel Corsica Cressi, ktorý je určený pre hĺbkové potápanie.

Upozornenie: Akákoľvek manipulácia harpúnou mimo vody je životu nebezpečná. Harpúny sú určené na rekreačné použitie v mori a výhradne na lov rýb pod vodou. Podľa Smernice pre ustanovenie a činnosť rybárskej stráže 670/219/08-00 je lov na ryby harpúnou v Slovenskej republike trestným činom pytliactva a internetový obchod Plutvy.sk neberie zodpovednosť za takéto použitie tohto tovaru.

profesinalne harpúny Cressi na podvodný lov

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
1x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.