PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Dvojitá guma Cressi G20

 
 

Vysoko pevná kruhová guma Cressi G20, o priemere 19.5 mm. Vhodná do 60cm gumových harpún.

Dostupnosť Vypredané
Variant
Cena 29,96 € bez DPH
35,95 €    
Značka Cressi
Kategória Gumy a vidličky
 

Cressi G20 je veľmi silná guma vhodná do gumových harpún s dĺžkou 60cm ako hlavná guma.

Jej fascinujúca sila je vďaka kombinácii veľkého priemeru 19.5 mm a nízkej tvrdosti. Je odolnejšia voči tlaku a svoju silu si zachováva aj pri väčších hĺbkach - ideálne pre hĺbkový rybolov. Guma je vysokej kvality - odolná voči UV žiareniu, soli, ozónu. Vybrať si môžete z niekoľkých dĺžok. Vždy vyberajte podľa dĺžky vašej harpúny.

TIP: Hrubšie gumy zlepšujú presnosť a silu harpúny. Vymeňte staré, tenšie gumy za hrubšie a pevnejšie. Gumy odporúčame ošetrovať ochranným sprejom Salvimar.


Doplnky na spearfishing v Bratislave Plutvy.sk

Cressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačovšnorchlistovfreediverov i spearfisherov.

Podobné produkty

Produkt (?) Dvojité gumy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.