Milí zákazníci, predajňa je otvorená v pracovné dni od 8.00 do 17.30. Tešíme sa na vašu návštevu.

Fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine

 
Tip
  • 1 z 5
 
Jednorazový fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine obsahuje 27 snímok, je jednoduchý na ovládanie. Použiť ho môžete do maximálnej hĺbky desiatich metrov.
Dostupnosť 5 dní
Môžeme doručiť do
1.10.19
Bežná cena 15,95 €
Ušetríte 0,95 € (–6 %)
Cena 12,50 € bez DPH
15 €    
Kód tovaru 14775917
Značka Fuji
Kategória Vodotesné fotoaparáty
 

Jednorazový fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine je určený na fotografovanie pod vodou ale aj na súši. Použiť ho môžete do maximálnej hĺbky desiatich metrov. Od fotografovaného objektu sa odporúča dodržať vzdialenosť pod vodou od jedného do troch metrov, a na súši od jedného do desať metrov. Fotoaparát je vodotesný, zostavený tak aby sa s ním dalo ľahko manipulovať. Na zadnej strane je jednoduchý návod. Vložený film je Superia X–tra 800 a môžete ním odfotiť až dvadsaťsedem záberov.

Vodotesný fotoaparát Fuji v skratke:

  • jednoduché ovládanie, ktoré zvládne každý
  • film Superia X-tra 800, 27 snímok
  • použiteľný do hĺbky 10 metrov
  • vďaka citlivosti filmu ideálny pre dynamické zábery vo vode i pri športe
  • jednoduché vyvolanie v najbližšej fotozberni

Za pár hodín cestujete na dovolenku a zháňate fotoaparát do vody? U nás v showroome nájdete jednorazový fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine ihneď k odberu.

Vlastnosti filmu Superia X-tra 800: Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 800. Prvotriedna kvalita obrazu je dôsledkom vylepšenej technológie kryštálov, vytvárania farieb a technológie 4 svetlocitlivých vrstiev. S citlivosťou ISO 800, nie je problém pri záberoch rýchlych pohybov, s veľmi krátkym časom alebo nedostatočnom osvetlení. Ideálny film pre profesionála i amatéra obzvlášť pri športe, novinárskej fotografii a pri použití zoomových objektívov.

Rada odborníka: Neexponované filmy a jednorázové fotoaparáty sa skladujú v originálnych obaloch v suchom a chladnom prostredí (pri teplote 5-21°C a relatívnej vlhkosti 40-60%), mimo dosah pôsobenia škodlivých výparov, plynov a ionizujúceho žiarenia. Filmy skladované v chladničke je nutné nechať pred použitím temperovať pri izbovej teplote asi 2 hodiny, filmy skladované v mrazničke asi 6 hodín. Exponované filmy je potrebné čo najskôr vyvolať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
10x
4
5x
3
9x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine Fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine
4
UB Avatar autora | 1.10.13
Za tu cenu vyborny. Fotime casto a vela, tak sme investovali do FinePix XP150 a je to poznat :))
Fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine Fotoaparát do vody Fuji Quick Snap Marine
5
E Avatar autora | 23.3.13
Skvely fotoaparat na dovolenou pro rodinu s detmi

Výrobca Fujifilm bol založený v roku 1934 pod názvom Fuji Photo Film Co., Ltd., a ich prvotné zameranie bolo na výrobu a distribúciu fotografických filmov. Počas svojej existencie si vybudovali pevnú pozíciu na celom svete.

Väčšina ľudí Fujifilm pozná ako výrobcu zaoberajúci sa fotografickým sortimentom, optickými zariadeniami. No málo kto vie, že, že ich pole pôsobnosti je omnoho širšie. Fujifilm je priekopníkom v medicínskych zdravotníckych systémoch, grafických systémoch. Zaoberá sa záznamovými médiami, vysokofunkčnými materiálmi ako sú panely s displejom z technických krištáľov (LCD), ktoré sú populárne v televízoroch a osobných počítačoch atď.

Dnes je Fujifilm známa a uznávaná spoločnosť zaoberajúca sa výskumom, výrobou, predajom a servisnou podporou.