Showroom na Šustekovej 10 otvorený až do 19.00! Viac info.

Gél proti zahmlievaniu Sea Gold

3 hodnotenia
 
Novinka
 
McNett Sea Gold je koncentrovaný gelový prípravok určený na odstránenie zahmlievania skiel.
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena €7,67 bez DPH
€9,20
Kód tovaru 350
Výrobca McNett
Kategória Doplnky
Záruka 2 roky
 

McNett Sea Gold je koncentrovaný gelový prípravok určený na odstránenie zahmlievania na vnútornej strane potápačských okuliarov. Hodí sa nielen na potápačksé okuliare ale i na slnečné, motorkárke či lyžiarke okuliare a tak isto aj na kamery či fotoaparáty. 

Každý z nás pozná ten pocit keď sa ponorí pod hladinu a po chvíli sú sklá celé zahmlené. V tom prípade je treba sa vynoriť a vyrovnať teplotu, čím zahmlievanie zmizne.  Aby ste sa nemuseli stále vynárať stačí použiť náš koncentrovaný gelový prípravok McNett Sea Gold. Efekt je okamžitý a vy sa budete môcť nerušene potápať a hľadať poklady pod vodnou hladinou. 1370339887-05228800

  • Koncentrovaný gelový prípravok na potápačké, slnečné či lyžiarske okuliare,
  • jednoduché použitie, rýchly účinok,
  • objem balenia 37 ml. 

Použitie: Malé množstvo gélu nanesieme na povrch potápačských okuliarov a dôkladne prstom rozotrieme. Okuliare ihneď prepláchneme dva krát po sebe dostatočným množstvom vody. Iný spôsob použitia či aplikácie nie je vhodný. 

Upozornenie:  McNett Sea Gold je vysoko koncentrovaný gelový prípravok. Je dôležité uchovávať ho mimo dosahu detí a zabrániť styku s očami. V prípade zasiahnutia očí je dôležité okamžité vypláchnutie vodou (min. 15 minút) a pokiaľ podráždenie stále trvá treba vyhľadať lekársku pomoc. Nehodí sa na povrch plaveckých okuliarov, ktoré by mohol poškodiť. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.