Milí zákazníci, naša predajňa je otvorená v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Pri vašej návšteve vás prosíme o dodržiavanie aktuálnych opatrení.

Detský šnorchlovací set Aqualung Trio Kid

 
  • 1 z 3
 

Šnorchlovací set Aqualung Trio Kid pre deti od 3 do 6 rokov - všetko potrebné v jednom balení.

Dostupnosť Vypredané
Cena 41,63 € bez DPH
49,95 €    
Kód tovaru 4832
Značka Aqualung
Kategória Detské šnorchlovacie sety
 

Aqualung Trio Kid je kompletný šnorchlovací set vhodný pre deti od 3 do 6 rokov na dovolenkové šnorchlovanie a potápanie. Set od značky Aqualung pozostáva z masky Regal, suchého šnorchla s píšťalkou Piper a remienkových plutiev Tulum. Je spojením všetkého čo pre šnorchlovanie deti potrebujú v praktickom vrecku.

Maska Regal je vyrobená z mäkkého silikónu. Lícnica je navrhnutá tak, aby sa dokonalo prispôsobila menšej a užšej detskej tvári. Zorník masky je rozdelený na dve priehľadné šošovky a má tvar pretiahnutej slzy. Takto tvarovaná šošovka poskytuje dostatočný rozhľad do všetkých strán. Silikónový popruh masky je pomocou tlačidiel ľahko nastaviteľný. Je pohodlný a dvojitý, preto sa na hlave svojvoľne nekĺže a neposúva.

Dýchacia trubica Piper má príklopku, vďaka ktorej do šnorchla pri kontakte s hladinou nenatečie voda. Takéto šnorchle sú ideálnym riešením pre menšie deti alebo začiatočníkov v šnorchlovaní. Na dolnom konci trubice sa nachádza výdychový ventil kade sa prípadná vniknutá vody jednoducho vyfúkne. Ergonomický náustok je vyrobený zo silikónu a jeho používanie je pohodlné aj po dlhšiu dobu. V dolnej časti šnorchla sa nachádza bezpečnostná píšťalka. Pri možných komplikáciách vás preto dieťa jednoducho pomocou hvizdu privolá.

Tulumnastaviteľné remienkové detské plutvy vyrobené z gumy v kombinácii s mäkkým plastom. V strede je list "zjemnený" tenkou gumou a po bokoch je spevnený plastom. Remienok sa nastavuje ľahko - pomocou tlačidla je možné prispôsobiť veľkosť botičky podľa individuálnych potrieb. Veľkosť botičky sa pohybuje od 31 po 36 v závislosti od nastavenia remienka. Na zadnej časti remienka sa nachádza jazýček, ktorý pomáha deťom pri obúvaní. Dĺžka listu je prispôsobená šnorchlovaniu a potápaniu. Plutvy sú bezpečné, ľahko ovládateľné a veľmi pohodlné.

Detský šnorchlovací set Aqualung Trio:

  • šnorchlovací set pre deti od 3 do 6 rokov v praktickej taške
  • maska, ktorá sa ľahko prispôsobí detskej tvári
  • dvojitý popruh masky, vďaka ktorému sa neposúva
  • suchý šnorchel s výdychovým ventilom a bezpečnostnou píšťalkou
  • nastaviteľné a ľahko ovládateľné  remienkové plutvy
  • veľkosť botičky od 31 do 36

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Aqualung je známy francúzsky výrobca potápačskej výbavy, potápačských setov a dýchacich prístrojov. Názov Aqualung prvý krát predstavil svetu Jacques-Yves Cousteau, potápač, ekológ, prieskumník a spolutvorca potápačského prístroja s otvoreným okruhom.

V našej ponuke nájdete najmä plutvy, masky, šnorchle, šnorchlovacie sety a ďalšie príslušenstvo, ktoré Aqualung vyrába s kombináciou kvalitných materiálov a neustálej technologickej inovácie. S výrobkami Aqua Lung si s ľahkosťou a pôžitkom vychutnáte krásy vodných športov.