Vianočné darčeky môžete u nás vymeniť alebo vrátiť až do 31.1.2024. Viac informácií ...

Juniorská maska na šnorchlovanie Cressi Sky Junior

 
Tip
 • 1 z 4
 

Moderná maska pre deti od 9 rokov, vhodná na šnorchlovanie a potápanie.

Dostupnosť Vypredané
Variant
Cena 24,96 € bez DPH
29,95 €    
Značka Cressi
Kategória Detské masky
 

Cressi Sky Junior je moderná, elegantná maska, s veľmi atraktívnym vzhľadom pre šnorchlistov a potápačov. Maska je vyrobená z jemného, číreho silkónu, ktorý je veľmi prispôsobivý, pohodlný i pri dlhom používaní a veľmi dobre tesní. Elegantný rám zaručuje dobrú viditeľnosť v každom smere. Maska je vhodná pre deti od 9 rokov

Maska Cressi Sky Junior v skratke:

 • detská maska pre deti a juniorov
 • jedno-šošovková maska na šnorchlovanie
 • vhodná pre deti a juniorov (od 9 rokov)
 • moderný dizajn a bezpečné materiály
 • jemný hypoalergénny silikón dobre prilieha na detskú tváričku
 • dobre tesní a nezateká
 • veľká šosovka poskytuje široký rozhľad
 • rozdvojený silikónový popruh drží masku pevne na hlave
 • šošovka je vyrobená z temperovaného skla
 • flexibilné sponyjednoducho nastaviteľné
 • hmotnosť vrátane popruhu 185 g

Hlavné výhody masky cressi sky junior:

 Cressi Sky junior maska na potápanie a šnorchlovnie pre deti od 9 rokov

Naše hodnotenie:

Maska Cressi Sky junior s atraktívnym vzhľadom, skvelým zorným uhlom, silikónovým tesnením je navrhnutá tak, aby čo najpohodlnejšie priliehala k tvári, a sprostredkovala vašim deťom podmorské krásy pri šnorchlovaní a potápaní.

Náš tip:

Maska Cressi Sky Junior je súčasťou kvalitného setu na šnorchlovanie a potápanie Cressi Sky VIP Junior. Okrem vynikajúcej masky Sky Junior je súčasťou setu aj moderný polosuchý šnorchel Cressi Top Junior, navrhnutý špeciálne pre deti a mladých ľudí. Trubica je vyrobená z pružného materiálu s posuvným upevnením na masku. Ergonomicky kopíruje hlavu, vďaka čomu netlačí a umožňuje komfortné držanie v ústach.

O výrobcovi:

Cressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.

Cressi potápačské potreby Plutvy.sk, Bratislava

Podobné produkty

Farba (?) Modrá, Ružová, Aquamarínová
Maska (?) Jednozorníková
Vek, určenie (?) od 7 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Cressi obchod v BratislaveCressi si právom pripisuje titul najstarší výrobca potápačských potrieb. Firmu založili bratia, nadšení potápači, Egidio a Nanni Cressi v talianskom prístavnom meste Janov. Ich túžba po objavovaní podmorských krás vyústila do výroby prvej potápačskej masky, ktorú vo vylepšenej podobe nájete v našej ponuke aj dnes. 

Od prvej výroby prvej masky uplynulo viac ako 70 rokov, a firma Cressi neustále prichádza s vylepšeniami, objavmi a poznatkami, ktoré ju zaradili medzi popredných svetových výrobcov kvalitného vybavenia pre potápačov, šnorchlistov, freediverov i spearfisherov.