Detské plutvy Scubapro Snorkel Plus

 
  • 1 z 4
 

Nastaviteľné, remienkové detské plutvy na šnorchlovanie.

Dostupnosť Zvoľte variant Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné
Variant
Cena 20,83 € bez DPH
25 €
Značka Scubapro
Kategória Detské plutvy
 

Scubapro Snorkel Plus sú detské remienkové plutvy s otvorenou pätou a nastaviteľným popruhom, vhodné na dovolenkové šnorchlovanie a letné šantenie v bazéne.

Plutvy majú mäkkší list, aby plávanie s nimi bolo jednoduché a účelné. Na päte sa nachádza nastaviteľný, gumový reminenok, ktorý je pre väčšie pohodlie obalený v mäkkom, neoprénovom púzdre. Nosenie a plávanie v nich je tak mimoriadne pohodlné.

detské plutvy Scubapro Snorkel plus v skratke:Scubapro Snorkel plus detské plutvy na šnorchlovanie a dovolenku

  • stredne dlhé plutvy s otvorenou topánkou a nastaviteľnými popruhmi
  • vhodné na šnorchlovanie a plávanie
  • zapínanie je nastaviteľné na remienky
  • topánka je vyrobená z mäkkej gumy, netlačí a neomíňa - výborne sedia na bosej nohe
  • veľkosť je nastaviteľná až štyri po sebe idúce čísla
  • pevné pútko na remienku umožňuje ľahké obúvanie
  • plutvy sú odolné voči bazénovej (chlórovej) i slanej vode
  • k dispozícii sú aj vo verzii pre dospelých

Naše hodnotenie:

Scubapro Snorkel Plus sú veľmi pohodlné, nastaviteľné detské plutvy, ktoré dobre sedia na bosej nohe. Plutvy majú väčší rozptyl veľkostí, preto môžu s malým plavcom rásť, prípadne si ich môžu súrodenci, či kamaráti požičiavať. Výbornou vychytávkou je neoprénové púzdro na päte, vďaka ktorému deti plutvy na nohe takmer necítia, a to ani pri dlhšom šnorchlovaní. 

Náš tip:

Plutvy máme aj vo veľkostiach 36/40 a 41/45 pre dospelých. 

O VÝROBCOVI:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Príbeh firmy Scubapro sa začal písať v roku 1963, kedy sa dali dokopy ľudia s podobnými hodnotami, záujmami, ale aj veľmi silnou túžbou, profesionalitou a odhodlaním. Výsledky ich spoločného úsilia dnes prinášajú potešenie tisícom potápačov po celom svete.

Dnes Scubapro ponúka vysoko kvalitné, pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk

Podobný produkt

Farba (?) Modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
2x
4
1x
3
2x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Scubapro je obľúbený, americký výrobca špičkovej potápačskej techniky. Tento príbeh sa začal písať v roku 1963, kedy Gustav Dalla Valle a Dick Bonin spojili podobné záujmy, hodnoty, a silné odhodlanie. Výsledok ich spoločného úsilia dnes prináša potešenie tisícom potápačov po celom svete. A my sme veľmi radi, že bokom neostali na potápači a šnorchlisti zo Slovenska.

Scubapro dnes ponúka vysoko kvalitné, extrémne pohodlné a bezpečné produkty, ktoré vám spríjemnia potápanie, šnorchlovanie a freediving. Kvalitou a precíznym prevedením oslovujú širokú škálu ľudí, od rekreačných potápačov, šnorchlistov skúmajúcich korálové útesy až po milovníkov nádychového alebo technického potápania.

Z ponuky výrobcu Scubapro si u nás najčastejšie vyberáte: masky Spectra s Vibe 2, juniorskú masku Mini VU, šnorchle Spectra a Spectra Dry, a legendárne plutvy Seawing Nova.

scubapro-potapacsky-obchod-bratislava-plutvy_sk