Detská celotvárová maska AquaLung Smart Snorkel

 
 • 1 z 5
 

AquaLung Smart Snorkel celotvárová maska pre deti od 4 rokov. Perfektná voľba pohodlnej a bezpečnej masky pre začínajúcich šnorchlistov! 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena 53,17 € bez DPH
63,80 €    
Kód tovaru 6214
Značka Aqualung
Kategória Celotvárové masky
 

AquaLung Smart Snorkel je celotvárová maska pre deti od 4 do 14 rokov ideálna na hladinové šnorchlovanie v mori. Vďaka prepracovanej technológií odvetrávania, postavenej na rozsiahlej štúdii svetoznámej značky AquaLung, umožňuje dieťaťu dýchať nosom alebo aj ústami prirodzene a bez námahy. Je pohodlnou a bezpečnou alternatívou oproti klasickým maskám a šnorchlom. Je perfektnou voľbou hlavne pre začínajúcich a zvedavých objaviteľov krás podmorského sveta.

AquaLung Smart Snorkel pozostáva z masky a suchého šnorchla, ktorého príklopka sa po kontakte s hladinou vody uzatvorí, a tým zabraňuje prenikaniu vody do vnútra masky. Maska sa so šnorchlom spája veľmi jednoduchým spôsobom - nasunutím šnorchla do vystúpenej časti rámu na vrchole masky. Obsluha celotvárovej masky je veľmi rýchla a nenáročná.

AquaLung Smart Snorkel je vyrobená zo spoľahlivých materiálov - polykarbonátový zorník je oproti bežným šošovkám odolnejší voči poškriabaniu či rozbitiu a poskytuje až 180° panoramatický a jasný výhľad. Je doplnený o ochranu zraku pred UV žiarením a vrstvu Antifog, ktorá bráni nadmernému zahmlievaniu. Tesnenie masky je vyrobené z mäkkého, jemného a veľmi príjemného silikónu. Je hypoalergénne, nedráždi pokožku a dokonalo sa prispôsobuje kontúram tváre. Remienok je veľmi flexibilný, podľa potreby sa ľahko a rýchlo nastavuje, neťahá vlasy a masku skvelo fixuje.

CELOTVÁROVÁ MASKA AQUALUNG SMART SNORKEL:

 • celotvárová maska pre deti od 4 do 14 rokov
 • perfektná na hladinové šnorchlovanie
 • pohodlná a bezpečná
 • zorník z odolnejšieho polykarbonátu
 • 180° panoramatický výhľad
 • ochrana pred UV a zahmlievaním
 • mäkké a jemné tesnenie
 • suchý šnorchel s príklopkou
 • nastaviteľný remienok, ktorý neťahá vlasy
 • neslúži na potápanie!

Aqualung Smart Snorkel máme v ponuke aj vo verzii pre staršie deti a dospelých.

Podobné produkty

Farba (?) Biela, Modrá
Vek, určenie (?) do 7 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Aqualung je známy francúzsky výrobca potápačskej výbavy, potápačských setov a dýchacich prístrojov. Názov Aqualung prvý krát predstavil svetu Jacques-Yves Cousteau, potápač, ekológ, prieskumník a spolutvorca potápačského prístroja s otvoreným okruhom.

V našej ponuke nájdete najmä plutvy, masky, šnorchle, šnorchlovacie sety a ďalšie príslušenstvo, ktoré Aqualung vyrába s kombináciou kvalitných materiálov a neustálej technologickej inovácie. S výrobkami Aqua Lung si s ľahkosťou a pôžitkom vychutnáte krásy vodných športov.