PREDAJŇA v Bratislave je OTVORENÁ v pracovné dni od 8:30 do 17:00. Všetok tovar označený SKLADOM si môžete vyskúšať a kúpiť.

Celotvárová maska Ocean Reef Aria UNO

 
Tip
 • 1 z 6
 

Základný model celotvárovej masky OceanReef. Jednoduchá. Bezpečná. Pohodlná. Odolná.

Dostupnosť Zvoľte variant 10 dní 10 dní
Variant
Môžeme doručiť do
13.3.24 13.3.24
Cena 46,25 € bez DPH
55,50 €    
Značka Ocean Reef
Kategória Celotvárové masky
 

maska-na-snorchlovanie-ocean-reef-aria-uno-plutvy-skOcean Reef Aria UNO je celotvárová maska na šnorchlovanie vyvinutá lídrom medzi celotvárovými potápačskými maskami firmou Ocean Reef.

Umožňuje prirodzené dýchanie ústami aj nosom. Poskytuje jedinečný 180° výhľad a dokonalý komfort pri dýchaní i nosení.

Maska je vybavená suchým šnorchlom, ktorý sa po ponorení automaticky uzavrie plavákom a zabráni vode vniknúť do masky. Otvor šnorchla je tiež chránený vlnolamom, ktorý chráni a znižuje vniknutie vody do šnorchla na hladine (z vĺn či špliechania). Ak by sa do masky dostala voda cez zle nasadenú masku, zbavíte sa jej jednoducho pri vydýchnutí cez jednosmerným odtokový ventil v dolnej časti masky.

Rám a zorník masky sú vyrobené z odolných plastov. Lícnica ako aj popruhy sú zo silikónu.

Popruhy sú elastické a ich dĺžka sa dá regulovať.

Ocean Reef Aria UNO v skratke:

 • celotvárová maska na šnorchlovanie od svetového lídra celotvárových potápačských masiek
 • základný model z rady celotvárových masiek na šnorchlovanie Ocean Reef
 • jednoduchá, bezpečná, pohodlná a výnikajúco si plní svoju úlohu
  • je vybavená suchým šnorchlom, ktorý sa pri ponore uzatvorí a do masky sa nedostane žiadna voda
  • vlnolam chráni otvor šnorchla pred vodou z vĺn či špliechania
 • maska poskytuje prirodzené dýchanie nosom či ústami
 • vďaka efektívnej cirkulácii vzduchu sa maska nezahmlieva
 • silikónové popruhy sú elastické a ich veľkosť je nastaviteľná
 • poskytuje možnosť pripevnenia akčnej kamery (napr. GoPro) pomocou doplnkového držiaka
 • k dispozícii je v 2 veľkostiach: S/M, L/XL
 • vyrobená v Taliansku!

Aké výhody poskytuje oproti klasickej maske a šnorchlu?

 • v celotvárovej maske je možné dýchať nosom i ústami - prirodzene a jednoducho 
 • maska sa vďaka efektívnej cirkulácii vzduchu nezahmlieva
 • šnorchlovanie je komfortnejšie a nespôsobuje žiadnu bolesť zo šnorchla 

ako vybrať veľkosť celotvárovej masky Ocean Reef Aria UNO

Ako vybrať správnu veľkosť? Vhodnú veľkosť určíte odmeraním vzdialenosti od koreňa nosa po bradu. Merajte popri nose, nie cez jeho špičku! Ak pri výbere správnej veľkosti nemáte istotu alebo potrebujte poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

Hlavné výhody masky OceanReef Aria UNO:

veľká šnorchlovacia maska Aria OceenReef v obchode Plutvy.sk

Naše hodnotenie:

Celotvárová maska Ocean Reef Aria UNO je základný model z rady celotvárových masiek Ocean Reef. Je jednoduchá, bezpečná, pohodlná a výnikajúco si plní svoju úlohu.

Príjemne kopíruje kontúry tváre, pričom nevytvára tlak na lícne kosti, ako tomu býva u iných modelov. Je veľmi vhodná pre ľudí, ktorý majú problém so šnorchlom v ústach, strach z ponárania sa. V maske môžete dýchať prirodzene nosom aj ústami. Vyhnete sa bolesti sánky, ktorá môže vzniknúť pri šnorchlovaní s klasickým šnorchlom. Nezanedbateľnou výhodou je, že sa nezahmlieva!

celotvarova-maska-na-snorchlovanie-ocean-reef-aria-uno-plutvy-sk

Často kladené otázky:

 • Zahmlieva sa celotvárová maska? Celotvárová maska Aria UNO by sa nemala zahmlievať. Preto, nie je potrebné používať žiadnu úpravu či protizahmlievací prípravok.  Vďaka špeciálne navrhnutej cirkulácii vzduchu je zarosovanie masky minulosťou. Vchádzajúci vzduch prúdi popri zorníku a následne je vdýchnutý nosom alebo ústami. Vydýchnutý vzduch je zas odvádzaný rámom masky, do ktorého súčasne vchádza vzduch zvonku. To zabraňuje kondenzácii v mieste stretu vzduchov rôznych teplôt. 
 • Ako sa v maske vyrovnáva tlak? Celotvárová maska Ocean Reef Aria UNO nebola vyrobená pre voľné potápanie. Navrhnutá je na plávanie a šnorchlovanie - splývanie s hladinou. Ponoriť sa s maskou môžete, ale treba byť opatrný, pretože maska Aria UNO nie je vybavená možnosťou na vyrovnávanie tlaku.
 • Dostane sa do masky voda? Maska Aria UNO je dodávaná so špeciálnym suchým šnorchlom. Ten sa pod hladinou automaticky uzatvorí; plavák uzatvorí vstupný otvor pre vzduch, čo zabráni tomu, aby sa voda dostala dovnútra. V prípade zatekania masky okolo tvárového tesnenia (v dôsledku brady, vlasov alebo nesprávneho nasadenia) bude voda odtekať pomocou odtokového ventilu v spodnej časti masky pri vydychovaní.

Doplnková VÝBAVA:

Pre dovolenkárov, ktorý radi zachytávajú svoje zážitky na video, máme k dispozícii výborný doplnok. Na masku UNO je možné pomocou držiaku upevniť akčnú kameru (napr. GoPro). Držiak nie je súčasťou balenia masky a je potrebné si ho dokúpiť samostatne. 

Plutvy dokážu veľmi spríjemniť pobyt vo vode a preto ich odporúčame každému, kto sa chystá k moru. Pohyb vo vode je jednoduhší a efektívnejší. Na cestovanie sú vynikajúce plutvy Cressi Palau SAF. Ak by ste preferovali plutvy dlhšie, k dispozícii sú Aqualung Wind v modrej farbe, ktoré nie len dobre vyzerajú a poskytujú potrebnú silu vo vode, ale aj sa dokonale hodia k maske UNO.

 

celotvarove masky velkoobchod Slovensko Plutvy.sk

O výrobcovi:

Ocean Reef patrí medzi najstraršie potápačské spoločnosti na svete. Bola založená v roku 1950 rodinou Gamberini v Taliansku.

Ich dlhoročná vášeň a skúsenosti v oblasti chemiského priemyslu ich viedli k experimentovaniu s gumou. S ich podporou a odbornosťou založil Luigi Ferraro svoj Technisub, bratia Egidio a Nanni ich Cressi, a Ludovico Mares značku Mares. Značky, ktoré nielenže tvorili históriu potápania, ale aj celý potápačský priemysel. V roku 1993 kúpil Sergio Gamberini americkú spoločnosť na výrobu lodí so sídlom v San Diegu - Ocean Edge, a spoločne pracovali na vývoji úplne prvej celotvárovej masky na potápanie - inovatívneho produktu, ktorý by zaručil pohodlnejší a bezpečnejší zážitok.

Nedávnu históriu skupiny vytvorilo ďalšie vynikajúce partnerstvo, so športovým lídrom a distribútorom Decathlon. Tímovou prácou bol uzavretý dlhý a komplexný projekt s narodením prvej celotvárovej masky na šnorchlovanie. Z tejto synergie vznikol slávny a lacný Easybreath. Úspech tohto produktu bol doslova revolúciou na trhu šnorchlovania.

Ocean Reef sa po dlhšej dobe rozhodol navrhnúť a patentovať iný výrobok v rovnakej kategórii celotvárových masiek, nazvaný Aria, ktorý je ich vlastnou celotvárovou maskou s osobitným dôrazom na kvalitu, bezpečnosť a dizajn. Výrobok nie len navrhnutý v Taliansku, ale aj skutočne "Made in Italy". 

OceanReef potápanie, celotvárové masky v Plutvy.sk 

Podobné produkty

Farba (?) Biela, Modrá
Maska (?) Jednozorníková
Typ tváre (?) Úzka, Stredne široká, Široká
Vek, určenie (?) Pre dospelých

Ako masku OceanReef Aria UNO (ne)používať


Prezentácia celotvárovej masky Ocean Reef ARIA


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MP Avatar autora | 18.6.19
Spokojný ok

Ocean Reef patrí medzi najstraršie potápačské spoločnosti na svete. Firma bola založená už v roku 1950 talianskou rodinou Gamberini. Dlhoročná vášeň k vodným športom a skúsenosti z oblasti chemického priemyslu viedli k výrobe úplne prvej celotvárovej masky na potápanie. V čase vzniku, išlo o inovatívny produkt, ktorý prinášal dovtedy nepoznané pohodlie a bezpečnosť.

Pokračovanie vo vývoji prináša prémiový rad celotvárových masiek na šnorchlovanie pod názvom Aria. Moderné, kvalitné masky kladú osobitý dôraz na kvalitu, bezpečnosť a dizajn. Výrobok nie len navrhnutý v Taliansku, ale aj skutočne "Made in Italy". 

OceanReef potápanie, celotvárové masky v Plutvy.sk