Speedo Deluxe Ventilator MeshBag

 

Veľký priedušný pomocník pre plavcov a ich výbavu. Praktický, priestranný a navyše aj dobre vyzerá

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Variant
Cena 18,83 € bez DPH
22,60 €
Značka Speedo
Kategória Batohy a tašky
 

prakticky-batoh-na-plavecku-vybavu-speedo-ventilator-mesh-bag-plutvy-skSpeedo Deluxe Ventilator Mesh Bag je praktický vak pre plavcov a ich výbavu. Je priedušný, štýlový a navyše aj dobre vyzerá. Má jednu hlavnú priehradku, ktorá sa uzatvára uťahovacím popruhom. Jedna menšia sa nachádza v predu. Uzatváranie je na zips, a tak do nej môžete vložiť dôležité veci, ako mobil, kľúče alebo doklady.

Vak je vyrobený z odolného materiálu a jeho veľkú časť tvorí sieťovina. Vďaka nej je priedušný a môžete do neho uložiť aj vlhké, či mokré plavecké potreby po tréningu. Jeho nosenie je veľmi pohodlné. Má dva popruhy, ktoré si môžete podľa potreby nastaviť na požadovanú veľkosť. Rozmery vaku sú 61 x 43 cm. 

Speedo Deluxe Ventilator Mesh Bag v skratke:

  • priedušný, štýlový vak na plaveckú výbavu
  • odolný a vhodný na každodenné použitie
  • zmestíte do neho väčšinu plaveckej výbavy
  • rozmery: 61 x 43 cm
  • dostupný vo viacerých farbách

obchod-speedo-plutvy-sk


 

Podobné produkty

Farba (?) Čierna, Modrá, Ružová, Zelená, Červená
Produkt (?) Batohy, tašky a vaky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Speedo je popredným výrobcom potrieb a oblečenia pre plavcov po celom svete. Žiadna iná plavecká značka sa nemôže pochváliť toľkými olympíjskymi víťazmi, ako práve Speedo.

Spoločnosť založil v roku 1910 v Austrálii, 22-ročný škót Alexander MacRae. Prvým sortimentom, ktorý jeho spoločnosť vyrábala, vtedy ešte pod názvom Knitting Mills, bol pančuchový tovar. Neskôr rozšíril svoju výrobu na spodnú bielizeň a plavky. Veľká obľuba plaviek a zavedenie ďalšieho sortimentu pre plavcov a milovníkov vody naštartovala veľký úspech firmy. Bolo treba nájsť vhodný názov, a tak Macrae vyhlásil verejnú súťaž. Víťazným sloganom sa stal "Speed on your Speedos", z čoho vznikol názov firmy Speedo.

Spoločnosť Speedo vytávara a inovuje kompletnú sériu potrieb pre plavcov. Celosvetovo i u nás sú známe plavecké okuliare, čapice, plutvy, dosky, piškóty a ďalšie pomôcky pre rekreačných i vrcholových športovcov.